Pik
Сьогодні, 13 серпень 2020
26.12.2014
215
0

Депутати облради просять нардепів від Херсонщини допомогти

Депутати облради просять нардепів від Херсонщини допомогти

Заступник голови постійної комісії обласної ради з питань АПК, земельних відносин та екології, депутат обласної ради Сергій Рибалко на сесії обласної ради у четверг підняв питання спрощення оформлення пайових відносин, пише "ПІК" з посиланням на офіційний сайт облради. 
Зокрема, у своєму виступі депутат зауважив, що ситуація, яка склалася навколо реєстрації договорів оренди між орендарями та пайовиками в реєстраційній службі, ставить у жорстку залежність сільгоспвиробників від діяльності реєстраційної служби.

«Через довготривалий процес реєстрації ситуація стала вкрай тривожною. Адже якщо договір не буде вчасно укладений, сільгоспвиробник вибуває з числа платників фіксованого сільгоспподатку, що тягне за собою несплату податків у повному обсязі», - зауважив депутат.

За словами С.Рибалка, через відсутність визначених термінів реєстрації сільгоспвиробник може чекати близько місяця.

«На нашу думку, такі договори не потребують реєстрації в службі, оскільки вони не впливають на вирішення спірних питань між орендарями і пайовиками», - підкреслив С.Рибалко.

«Просимо порушити перед Верховною Радою України питання про здійснення обов'язкової державної реєстрації договорів оренди між пайовиками та орендарями не тільки державною реєстраційною службою, а й надати такі повноваження та доступ до єдиного реєстраційного центру секретарям сільських, селищних, міських рад», - резюмував депутат.

Звернення, оголошене депутатом Сергієм Рибалко було вирішено направити народним депутат від Херсонщини А.А.Гордєєву, О.В.Співаковському, І.Ю.Віннику, С.В.Хланю, Ф.Ф.Негою та голові ОДА А.С.Путілову.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину