Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2019
16.08.2016
155
0

Депутати облради планують виділити 1,5 млн грн на одноразову грошову допомогу

Депутати облради планують виділити 1,5 млн грн на одноразову грошову допомогу

Сьогодні пройшло засідання постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту, зайнятості населення та охорони праці, повідомляє на сторінці в фесбук Херсонська обласна рада.

Члени постійної комісії розглянули питання внесення змін до заходів обласної програми соціального захисту людей похилого віку, інвалідів та підтримки сім'ї, утвердження гендерної рівності і протидії торгівлі людьми на 2015-2019 роки.

За словами заступника директора Департаменту соціального захисту населення ОДА Олени Князєвої, облрадою ще навесні піднімалося питання виділення одноразової грошової допомоги у сумі 1 тис.грн. інвалідам війни та учасникам бойових дій Другої світової війни. Осіб, які відносяться до цієї категорії в області - 1450. «Списки осіб уже сформовано. Грошові кошти виділено з урахуванням почтового збору за відправку коштів (2%), це ще додатково 50 тис. грн.», - підкреслила О.Князєва. Як запевнила директор Департаменту фінансів ОДА Наталія Вітренко, грошова сума у розмірі 1 млн. 500 тис. грн. затверджена членами постійної комісії облради з питань бюджету.

Члени постійної комісії, на чолі з головою комісії Михайлом Романієм підтримали це питання та проголосували за винесення його на розгляд сесії облради.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину