Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2020
09.06.2018
958
0

Депутати у Херсоні вирішили не перевіряти міські лікарні

Депутати у Херсоні вирішили не перевіряти міські лікарні

У Херсоні у вівторок, 5 червня,  на сесії міської ради депутати не підтримали пропозицію створити тимчасову контрольну комісію міськради по комплексній перевірці міських лікарень на предмет витрачання ними виділених з міського бюджету коштів на безплатні ліки для хворих, які лікуються там, передає ПІК.

Як сказав у своєму виступі на сесії перед голосуванням Руслан Рубан, який вніс пропозицію перевірити міські лікарні Херсона, майже на кожній сесії міськради виникають питання куди ж витрачаються кошти, які виділяються лікарням з бюджету міста на безкоштовні ліки для хворих.

"Виділяємо кошти на безплатні ліки - хочемо розуміти куди ці кошти йдуть", наголосив Рубан.

"Колеги, прошу визначатись голосуванням за пропозицію Руслана Івановича (депутата Руслана Рубана - ред.). У мене немає недовіри ні до Леоніда Тимофійовича (головний лікар міської лікарні ім. А. і О. Тропіних, депутат Херсонської міської ради Леонід Ремига - ред.), ні до інших головних лікарів (двох інших міських клінічних лікарень Херсона - ред.)", - сказав перед початком голосування по включенню даного питання до порядку денного сесії міський голова Володимир Миколаєнко.

У результаті голосування дане питання не набрало потрібної кількості голосів депутатів і відповідне рішення не було прийняте. Його підтримали 24 депутати із 45-ти, присутніх на момент голосування у сесійній залі. 19 депутатів не голосували, 1 - утримався, і 1 - проголосував проти.

Водночас, як заявив після цього голосування депутат міськради Єгор Устинов, депутати повинні були б підтримати дану пропозицію. "Ми з початку року виділили (з міського бюджету Херсона - ред.) 9 млн гривень на безкоштовні ліки. Проте в міських лікарнях їх не дають пацієнтам. Ми 9 млн виділили, і ці гроші пішли у забуття", - сказав Устинов.

Читайте також: 

У Херсоні сесія міськради розпочалась з акції протесту

У Херсоні дві зелені зони отримали статус скверів

Херсонські депутати не проголосували за червоно-чорний прапор

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину