Pik
Сьогодні, 20 Червеня 2018
09.06.2018
241
0

Депутати у Херсоні вирішили не перевіряти міські лікарні

Депутати у Херсоні вирішили не перевіряти міські лікарні

У Херсоні у вівторок, 5 червня,  на сесії міської ради депутати не підтримали пропозицію створити тимчасову контрольну комісію міськради по комплексній перевірці міських лікарень на предмет витрачання ними виділених з міського бюджету коштів на безплатні ліки для хворих, які лікуються там, передає ПІК.

Як сказав у своєму виступі на сесії перед голосуванням Руслан Рубан, який вніс пропозицію перевірити міські лікарні Херсона, майже на кожній сесії міськради виникають питання куди ж витрачаються кошти, які виділяються лікарням з бюджету міста на безкоштовні ліки для хворих.

"Виділяємо кошти на безплатні ліки - хочемо розуміти куди ці кошти йдуть", наголосив Рубан.

"Колеги, прошу визначатись голосуванням за пропозицію Руслана Івановича (депутата Руслана Рубана - ред.). У мене немає недовіри ні до Леоніда Тимофійовича (головний лікар міської лікарні ім. А. і О. Тропіних, депутат Херсонської міської ради Леонід Ремига - ред.), ні до інших головних лікарів (двох інших міських клінічних лікарень Херсона - ред.)", - сказав перед початком голосування по включенню даного питання до порядку денного сесії міський голова Володимир Миколаєнко.

У результаті голосування дане питання не набрало потрібної кількості голосів депутатів і відповідне рішення не було прийняте. Його підтримали 24 депутати із 45-ти, присутніх на момент голосування у сесійній залі. 19 депутатів не голосували, 1 - утримався, і 1 - проголосував проти.

Водночас, як заявив після цього голосування депутат міськради Єгор Устинов, депутати повинні були б підтримати дану пропозицію. "Ми з початку року виділили (з міського бюджету Херсона - ред.) 9 млн гривень на безкоштовні ліки. Проте в міських лікарнях їх не дають пацієнтам. Ми 9 млн виділили, і ці гроші пішли у забуття", - сказав Устинов.

Читайте також: 

У Херсоні сесія міськради розпочалась з акції протесту

У Херсоні дві зелені зони отримали статус скверів

Херсонські депутати не проголосували за червоно-чорний прапор

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
662
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
717
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину