Pik
Сьогодні, 11 Грудня 2019
Гаряча новина
13.12.2017
1236
0

Облрада хоче економити на бібліотеках

Депутати ставлять хрест на двох успішних бібліотеках Херсонщини?

Депутати знайшли на чому економити – на бібліотекарях та читачах! Гарячі голови в Херсонській обласній раді зібралися реформувати бібліотечну систему Херсонщини, передає ПІК.

Робоча група, яка аналізувала обласний бюджет, дійшла висновку, що недоцільно, дуже вже тяжко бюджету регіону утримувати дві обласні книгозбірні – Херсонську обласну бібліотеку для юнацтва ім. Б. Лавреньова та Херсонську обласну дитячу бібліотеку ім. Дніпрової Чайки.

Заклади збираються реорганізувати шляхом приєднання до обласної наукової бібліотеки ім. О. Гончара. За рахунок цього скоротять 30 працівників і заощадять аж 830 тис. гривень на рік. У колективах закладів паніка – оце так привітання… з Новим роком! Питання реорганізації бібліотек вже включене до порядку денного комісії з питань комунальної власності Херсонської обласної ради, яке відбудеться завтра, о 10.00.
Між іншим, реорганізувати депутатам чомусь спало на думку якраз успішні заклади культури. Приміром, обласна бібліотека для юнацтва ім. Б. Лавреньова цьогоріч зайняла III місце серед кращих бібліотек України, а її директора Вікторію Лобзову недавно визнано «Жінкою року» у Херсоні.
Засідання комісії з питань комунальної власності обіцяє бути скандальним, бо на ньому вирішуватиметься доля низки закладів сфери освіти, культури та медицини Херсонщини.

Марина Савченко

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину