Pik
Сьогодні, 18 Квітня 2019
18.07.2018
553
0

Депутати просять Кабмін винести СІЗО за межі Херсона

Депутати просять Кабмін винести СІЗО за межі Херсона

Херсонські депутати просять Кабінет Міністрів України сприяти перенесенню за межі обласного центру слідчого ізолятора та виправної колонії №61, передає ПІК.

Відповідне звернення депутати підтримали 18 липня на сесії Херсонської міської ради.

Питання виведення з міської зони закладів пенітенціарної системи висить у повітрі вже не одне десятиріччя. Свого часу навіть землю виділили за Херсоном під будівництво СІЗО та виправної колонії. Втім, роботи так і не почалися. На проектну документацію та спорудження об’єктів необхідні мільйони гривень, яких у міському бюджеті нема. Відтак по допомогу херсонські обранці звернулися до Уряду.

Слідчий ізолятор розташовується в одній із найстаріших будівель Херсона. У 1784 році в ній розташовувався арсенал – Збройна палата, потім тут був військовий шпиталь. А з 1869 року сюди завезли арештантів, свого часу тут дислокувалася каторжна тюрма і в’язнів звозили з усіх-усюд. Стара будівля аварійна і не відповідає європейським протоколам утримання підозрюваних, про що не раз заявляли правозахисники. Поряд із слідчим ізолятором розташована виправна колонія №61. Тут відбувають покарання особи, хворі на туберкульоз, які скоїли тяжкі злочини, зокрема, ті, що отримали пожиттєвий термін.

Як раніше передавав ПІК, Херсонський слідчий ізолятор переповнений.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину