Pik
Сьогодні, 20 Січня 2021
24.04.2019
652
0

Депутати підтримали пропозицію розірвати договір оренди з «Геоліксом» через суд

Депутати підтримали пропозицію розірвати договір оренди з «Геоліксом» через суд

Під час сесії Херсонської міської ради депутат Олена Мазур зачитала звіт Тимчасової контрольної комісії щодо оренди земельної ділянки Приватним підприємством «Геолікс», передає ПІК.

У звіті йдеться про те, що були встановлені порушення умов оренди земельної ділянки – 0,5 га на Карбишева та 200-річча Херсона.

Земельну ділянку надали у оренду ще у 2008 році. До тепер термін оренди подовжувався тричі, однак за цей час будівництво не розпочалось. Наразі договір дії оренди до жовтня 2020 року.

«В користуванні приватного підприємства «Геолікс» земельна ділянка знаходиться 10 років. На початок роботи Тимчасової контрольної комісії будівництво не розпочато. За 10 років жодного разу приватне підприємство на земельній ділянці не з’явилось. Територія почала перетворюватися в смітник. Мешканці весь час прибирали територію, з часом було створено сквер та на ділянці розмістили дитячі майданчики. Були встановлені лавиці та проведено освітлення», – йдеться у звіті.

Комісія прийшла до висновку, що умови договору оренди між міською радою та приватним підприємством «Геолікс» було порушено, тому було вирішено рекомендувати міському голові доручити юридичному відділу Херсонської міської ради розглянути питання щодо можливості розірвання договору оренди земельної ділянки у судовому порядку.

Депутати пропозицію підтримали: за проголосували 30 депутатів.

Читайте також:.

Мер Херсона запевнив, що підтримує мешканців в їх боротьбі за зелену зону замість будівництва.

Херсонці на сесії міської ради вимагають створення скверу.

У Херсоні збирали підписи за новий сквер.

У Херсоні знову випливла скандальна забудова.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину