Сьогодні, 23 Листопада 2017
10.11.2017
204
0

Звернення підтримали на сесії Херсонської обласної ради

Депутати Херсонської облради звернулися до Прем’єр-міністра з приводу земель запроектованого  Нацпарку «Кам`янська Січ», над створенням якого працюють науковці, передає ПІК.

«Це питання я сьогодні підняв на сесії обласної ради. А також, ініціював звернення депутатів обласної ради...щодо призупинення передачі земельних ділянок в оренду, які увійшли в межі запроектованого для заповідання Національного природного парку "Кам'янська січ". Депутати одностайно підтримали моє звернення», - написав депутат облради Ігор Йосипенко на своїй сторінці у Фейсбук.

Читайте також: Заповідну степну зону виставили на аукціон – Ігор Йосипенко

«Науковці працюють над створенням Національного природного парку «Кам`янська Січ». Попередньо межі погоджені з лісництвом та водним господарством. У тому числі вони були узгоджені з Держгеокадастром Херсонської області. На сьогоднішній день, мною виявлено, що із цих земель, 608 гектарів – це 16 ділянок. Зараз держгеокадастр готує технічну документацію для того, щоб виставити їх на аукціон, та остаточно передати в оренду фермерам», - відзначив депутат облради.

«Насправді мальовничі землі жодного разу не відчували впливу людської руки. Вони ніколи не розпахувались, не були в приватній власності, і тим паче, не мали статусу «рілля». На широких степових просторах завжди росла багатовікова ковила, дикі крокуси та тюльпани, а також більше п’ятиста цінних видів рослин, більше ніж навіть в Біосферному заповіднику «Асканія-Нова». Науковці зараз борються за збереження таких доволі рідкісних територій та тієї незначної частки дикої природи, яка вціліла в наш час. Там знаходиться та природна краса, заради якої цей парк створюється. Хочеться, щоб наші діти, онуки на власні очі побачили безкрайні степи, якими котилася козацька слава», - пише Йосипенко.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

13.11.2017
1117
0
Фоторепортаж
У Херсоні обрали королеву міста
17.10.2017
1022
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину