Pik
Сьогодні, 01 Квітня 2020
10.11.2017
385
0

Звернення підтримали на сесії Херсонської обласної ради

Депутати облради звернулися до Прем’єр-міністра, щоб захистити заповідну степну зону

Депутати Херсонської облради звернулися до Прем’єр-міністра з приводу земель запроектованого  Нацпарку «Кам`янська Січ», над створенням якого працюють науковці, передає ПІК.

«Це питання я сьогодні підняв на сесії обласної ради. А також, ініціював звернення депутатів обласної ради...щодо призупинення передачі земельних ділянок в оренду, які увійшли в межі запроектованого для заповідання Національного природного парку "Кам'янська січ". Депутати одностайно підтримали моє звернення», - написав депутат облради Ігор Йосипенко на своїй сторінці у Фейсбук.

Читайте також: Заповідну степну зону виставили на аукціон – Ігор Йосипенко

«Науковці працюють над створенням Національного природного парку «Кам`янська Січ». Попередньо межі погоджені з лісництвом та водним господарством. У тому числі вони були узгоджені з Держгеокадастром Херсонської області. На сьогоднішній день, мною виявлено, що із цих земель, 608 гектарів – це 16 ділянок. Зараз держгеокадастр готує технічну документацію для того, щоб виставити їх на аукціон, та остаточно передати в оренду фермерам», - відзначив депутат облради.

«Насправді мальовничі землі жодного разу не відчували впливу людської руки. Вони ніколи не розпахувались, не були в приватній власності, і тим паче, не мали статусу «рілля». На широких степових просторах завжди росла багатовікова ковила, дикі крокуси та тюльпани, а також більше п’ятиста цінних видів рослин, більше ніж навіть в Біосферному заповіднику «Асканія-Нова». Науковці зараз борються за збереження таких доволі рідкісних територій та тієї незначної частки дикої природи, яка вціліла в наш час. Там знаходиться та природна краса, заради якої цей парк створюється. Хочеться, щоб наші діти, онуки на власні очі побачили безкрайні степи, якими котилася козацька слава», - пише Йосипенко.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину