Pik
Сьогодні, 25 Вересня 2020
22.12.2017
1868
0

Депутати облради звернулися до Гройсмана з приводу клініки Козявкіна

Депутати облради звернулися до Гройсмана з приводу клініки Козявкіна

Звернути увагу Прем’єр-міністра України на недобудовану у Генічеському районі Херсонської області клініку відновлювального лікування «Міжнародний реабілітаційний центр В.І.Козявкіна»,  вирішили 22 грудня на сесії депутати облради, передає ПІК.

Про необхідність звернути  увагу глави уряду на це питання сказав у своєму виступі на сесії депутат облради Олександр Шумей.

«Прошу підтримати мій запит до голови уряду. До мене звернулися мої колеги і представники клініки відновлювальної медицини – це проект, який знаходиться на Арабатській Стрілці у межах селищної ради Щасливцеве» - зазначив депутат.

«Одним з таких проектів щодо якого вся область визнавала, що він потрібен – це була клініка відновлювальної медицини Героя України, заслуженого медики Володимира Козявкіна. Дійсно, розглядався цей проект на державному рівні. Всі розуміли, що це унікальна клініка, яка не має аналогів у світі. Що унікальна Арабатська Стрілка, що буде створено феноменальний лікувальний заклад.

Ну, наскільки це феноменально. Останні новини – 7 грудня в Арабських Еміратах Кембриджська клініка відкрила відділення за методикою доктора медичних наук Козявкіна і сьогодні вони фінансують його метод лікувальний, який визнаний у світі», - розповів на сесії Шумей.

«Що відбувається у нас? Ми трохи забули про цей проект, але про нього періодично згадують контролюючі органи. Сьогодні підприємство, яке змушене призупинити будівництво активне – зведені кілька корпусів, переживає бум перевірок постійних. Остання перевірка зайшла державна архітектурно-будівельна інспекція. Ну, мені незрозуміла логіка, якщо заморожене будівництво – що там можна перевіряти?!» - каже депутат облради.

«Я розумію, що повноваження голови ОДА та облради щодо територіальних органів виконавчої влади контролюючих в певних частинах є обмеженими. Тому я думаю, наш обов’язок сьогодні підтримати це звернення – звернути увагу прем’єр – міністра, який формує і затверджує перелік підприємств щодо яких здійснюються заходи державного контролю, і визначає пріоритетні напрямки, на цю клініку. Можливо, включити її до якоїсь програми приватно-державного партнерства. Ми повинні зберегти цей унікальний проект», - відзначив Шумей.

«Є інформація, що ті земельні ділянки, які планувалося використовувати під клініку, вже сьогодні розподіляються між людьми, які навіть не проживають в області. Тобто, фактично є підозра, що власника спонукають до зміни цільового призначення, що зміниться сама ідея і буде черговий пансіонат і що ми втрачаємо свою інвестиційну привабливість і ту ідею, яка є раціональною», - відзначив депутат облради.

За це звернення проголосував 51 депутат.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину