Pik
Сьогодні, 09 серпень 2020
22.10.2019
557
0

Депутати облради відмовились заощадити 91 мільйон грн бюджетних коштів

Депутати облради відмовились заощадити 91 мільйон грн бюджетних коштів

Рішення, яке вже дозволило заощадити Херсонській ОДА та у підпорядкованим їй РДА 365 тис. грн, було проігноровано комісією з питань управління об’єктами комунальної власності. Про це повідомив радник голови ХОДА з питань цифрової трансформації та впровадження новацій Андрій Богданович,- інформує пресслужба ОДА,- передає ПІК.

Він зазначив, що профільна комісія обласної ради розглянула та не допустила на сесію проєкт рішення щодо проведення допорогових закупівель для всіх комунальних закладів області через Prozorro.

Для комунальних закладів, які підпорядковуються Херсонській обласній раді та районним радам, ця процедура є рекомендаційною. Щоб вона була обов'язковою, облдержадміністрація направила на облраду відповідний  проєкт рішення. Його спочатку повинна була схвалити профільна комісія, а потім підтримати депутати на сесії.

За словами Андрія Богдановича, це дозволило б заощадити 10-15% на всіх допорогових закупівлях. Їх з початку 2019 року відбулося на суму більш ніж 606 млн грн - потенційна економія до 91 млн грн.

Проте, проєкт відповідною комісією не було підтримано.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину