Pik
Сьогодні, 20 Січня 2019
21.12.2018
245
0

Депутати не затвердили на посаді заступника мера депутата Линецького

Депутати не затвердили на посаді заступника мера депутата Линецького

Депутати на сесії міської ради у першій половині дня 21 грудня не затвердили на посаді заступника мера депутата від БПП Михайла Линецького, який виконує обов’язки заступника з 28 серпня, передає ПІК. Проте міський голова хоче все ж домовитися сьогодні на сесії з депутатами з цього питання. 

Питання «Про затвердження на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Линецького Михайла Валерійовича» з 45 депутатів, що голосували, підтримали лише 22 чоловіка, 2 були проти, утримались 3 депутата.

«Є питання до Михайла Валерійовича?», -  поцікавився під час розгляду питання  міський голова Херсона Володимир Миколаєнко.

Депутат Олена Мазур відзначила: «Я це питання піднімала під час обговорення вашої кандидатури за засіданні комісії, але відповідь так і не отримала, до нас на фракцію ви не прийшли. Я хочу, щоб ви розповіли: що ви робили і що будете робити на цій посаді».

«Я працюю виконуючим обов’язки заступника міського голови з гуманітарних питань три місяці, з 28 серпня. Мені доручено опікуватися питаннями соціального захисту, культури, і питаннями діяльності міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї і молоді», - повідомив Линецький.

Як досягнення він відзначив: практично на фінішну пряму виходить питання створення кризового центру для осіб, які постраждали від домашнього насилля, всі заходи, передбачені програмою культурно - масових заходів на 2018 рік відбулися, на якісному рівні був проведений день місцевого самоврядування. Також, коли він був радником міського голови, за його ініціативи, як відзначив Линецький, порушили питання реформування медичної галузі міста, питання реорганізації комунальних закладів - міських лікарень у комунальні некомерційні підприємства,за його ініціативи передбачили співфінансування для  придбання обладнання для міського центру серця.

«Ваша фракція, на превеликий жаль, мене не запрошувала на жодне засідання», - також звернувся Линецький до Мазур.

Більше питань до Линецького у депутатів не було.

Міський голова підкреслив зі свого боку: його задовольняє діяльність на цій посаді Линецького.

Коли депутати не підтримали кандидатуру Линецького, міський голова повідомив, що на перерві готовий зустрітися з депутатами, які не визначились з кандидатурою Линецького і до кінця бюджетної сесії ще є можливість повернутися до цього питання.

«Колеги на минулій сесії ви звернулись до мене, депутати шановні, попросили делегувати людей на посаду заступників, я вам сьогодні презентую, сказав, що мене задовольняє і попросив десь вашої підтримки. Колеги давайте домовимося таким чином, я зараз візьму перелік тих прізвищ, які не визначились або… і ми з вами в обід зустрінемося, у нас з вами до кінця сесії дуже багато (часу - ред.). Можливо, запросимо Михайла Валерійовича, можливо, якісь є питання», - сказав міський голова.

Як повідомляє "Гривна", у лютому депутати вже голосував це питання, тоді його підтримали 18 депутатів, проти призначення виступив Укроп та опоблок.

Читайте також: 

Серед депутатів Херсонської міськради «відмінників» немає

Херсонці готові карати судом Лінча і просять повернути патрульних – депутат

Михайло Линецький стане заступником мера

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину