Pik
Сьогодні, 22 Февраля 2019
18.01.2019
301
0

Депутати не підтримали надання поворотної фінансової допомоги КП ХЕСКО

Депутати не підтримали надання поворотної фінансової допомоги КП ХЕСКО

Депутати Херсонської міської ради не підтримали питання надання поворотної фінансової допомоги комунальному підприємству «Херсонська енергосервісна компанія». Рішення під час голосування «за основу» підтримали лише 25 депутатів з 36, зареєстрованих у залі, передає ПІК

«Тільки в редакції до 1 грудня повернути гроші 2019 року», - зазначив на сесії міський голова Володимир Миколаєнко. Він також повідомив, що директор КП, депутат міськради Лариса Леонова у відрядженні.

«Навіть за основу не пройшло», - прокоментував міський голова.

«Комунальне підприємство ХЕСКО в цьому році дійсно, у нас не закладено ніякі кошти, воно перейшло на самофінансування…», - нагадав депутат та керівник КП «Херсонелектротранс» Єгор Устинов. Він також розповів про досягнення КП ХЕСКО, про те, що це комунальне підприємство «в хорошому плані прославляє місто Херсон».

«У своїй фінансовій діяльності воно просить отримати підтримку, яку воно поверне. При цьому всьому це питання не знаходить підтримки», - акцентував увагу Устинов.

Миколаєнко процитував повідомлення від директора ХЕСКО про те, що причина її відсутності поважна – у Херсона є шанс стати пілотним містом для Фонду енергоефективності. «Щоб ви розуміли, де вона і чим займається», - сказав міський голова.

«Я розумію, що у вас певна образа є, що вона не прийшла і не виступила перед вами на трибуні, але ситуація така – людина працює», - сказав мер.

Після такого обговорення депутати зробили ще одну спробу повернутися до розгляду питання 5 порядку денного. «Прошу визначатися з голосуванням за повернення до 5 питання - поворотна фінансова допомога, ті гроші, які вже передбачені у нашому бюджеті», - сказав Миколаєнко. Проте цю пропозицію підтримали лише 27 депутатів.

Депутат міської ради Віталій Богданов відзначив: директор КП «ні разу за всю каденцію не була ні на антикорупційній, ні на мандатній комісії».

«Ну, це погано, це неприпустимо», - прокоментував міський голова.

Нагадаємо, на офіційному сайті міської ради зазначено, що Віталій Богданов входить до складу  постійної комісії, яка називається:  мандатна, з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку, прав людини та взаємодії з громадськими організаціями, антикорупційної політики, сприяння децентралізації, розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства, свободи слова та інформації

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину