Pik
Сьогодні, 17 Февраля 2018

Проект підтримали лише 17 депутатів

Депутати не підтримали будівництво церкви біля бібліотеки Гончара

На сесії Херсонської обласної ради 10 листопада лише 17 депутатів з 52 присутніх підтримали проект рішення «Про надання погодження на будівництво православного Храму Святого Георгія Победоносця» на земельній ділянці, що перебуває в постійному користуванні КЗ Херсонська обласна універсальна бібліотека імені Олеся Гончара. Мова йде про місце під протипожежним басейном, передає ПІК

Читайте також: В облраді планують землю бібліотеки на березі Дніпра віддати…під церкву

Під час обговорення на сесії депутат Дмитро Бутрій зауважив:

«Мені не зрозуміле це формулювання - погодити будівництво, адже погодження дається тоді, коли є земельна ділянка, проект, а земля, про яку йде мова - це земля херсонської міськради. Пропоную зняти й обговорити питання з громадськістю», - сказав Бутрій.

На думку депутата Ігоря Йосипенка, якщо є бажаючи будувати храми, то краще почати відбудовувати аварійні храми з великою історією у селах області.

Про те, що не можна надавати переваг одній з релігійних конфесій на цьому місці, де є меморіали та пам’ятники,  заявив під час обговорення Олександр Шумей. «Давайте все-таки, це питання знімемо», - відзначив він.

У результаті депутати не підтримали проект рішення, суб’єктом подання якого є депутат Ігор Дроговоз і де мова йшла про будівництво храму Московського патріархату.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину