Сьогодні, 23 Листопада 2017
10.11.2017
453
0

Проект підтримали лише 17 депутатів

На сесії Херсонської обласної ради 10 листопада лише 17 депутатів з 52 присутніх підтримали проект рішення «Про надання погодження на будівництво православного Храму Святого Георгія Победоносця» на земельній ділянці, що перебуває в постійному користуванні КЗ Херсонська обласна універсальна бібліотека імені Олеся Гончара. Мова йде про місце під протипожежним басейном, передає ПІК

Читайте також: В облраді планують землю бібліотеки на березі Дніпра віддати…під церкву

Під час обговорення на сесії депутат Дмитро Бутрій зауважив:

«Мені не зрозуміле це формулювання - погодити будівництво, адже погодження дається тоді, коли є земельна ділянка, проект, а земля, про яку йде мова - це земля херсонської міськради. Пропоную зняти й обговорити питання з громадськістю», - сказав Бутрій.

На думку депутата Ігоря Йосипенка, якщо є бажаючи будувати храми, то краще почати відбудовувати аварійні храми з великою історією у селах області.

Про те, що не можна надавати переваг одній з релігійних конфесій на цьому місці, де є меморіали та пам’ятники,  заявив під час обговорення Олександр Шумей. «Давайте все-таки, це питання знімемо», - відзначив він.

У результаті депутати не підтримали проект рішення, суб’єктом подання якого є депутат Ігор Дроговоз і де мова йшла про будівництво храму Московського патріархату.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

13.11.2017
1146
0
Фоторепортаж
У Херсоні обрали королеву міста
17.10.2017
1029
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину