Pik
Сьогодні, 25 Травня 2018
10.11.2017
127
0

Проект підтримали лише 17 депутатів

Депутати не підтримали будівництво церкви біля бібліотеки Гончара

На сесії Херсонської обласної ради 10 листопада лише 17 депутатів з 52 присутніх підтримали проект рішення «Про надання погодження на будівництво православного Храму Святого Георгія Победоносця» на земельній ділянці, що перебуває в постійному користуванні КЗ Херсонська обласна універсальна бібліотека імені Олеся Гончара. Мова йде про місце під протипожежним басейном, передає ПІК

Читайте також: В облраді планують землю бібліотеки на березі Дніпра віддати…під церкву

Під час обговорення на сесії депутат Дмитро Бутрій зауважив:

«Мені не зрозуміле це формулювання - погодити будівництво, адже погодження дається тоді, коли є земельна ділянка, проект, а земля, про яку йде мова - це земля херсонської міськради. Пропоную зняти й обговорити питання з громадськістю», - сказав Бутрій.

На думку депутата Ігоря Йосипенка, якщо є бажаючи будувати храми, то краще почати відбудовувати аварійні храми з великою історією у селах області.

Про те, що не можна надавати переваг одній з релігійних конфесій на цьому місці, де є меморіали та пам’ятники,  заявив під час обговорення Олександр Шумей. «Давайте все-таки, це питання знімемо», - відзначив він.

У результаті депутати не підтримали проект рішення, суб’єктом подання якого є депутат Ігор Дроговоз і де мова йшла про будівництво храму Московського патріархату.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
446
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
513
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину