Pik
Сьогодні, 02 Березня 2021
10.07.2020
649
0

Депутати міськради звернулися до Президента України з вимогою не допустити поновлення водопостачання до окупованого Криму

Депутати міськради звернулися до Президента України з вимогою не допустити поновлення водопостачання до окупованого Криму

Міський голова Володимир Миколаєнко та депутати міськради звернулися до Президента України, Кабінету міністрів та Верховної Ради.

Предмет звернення - недопущення поновлення водопостачання до окупованого Російською Федерацією Кримського півострова.

"Ми вважаємо, що подача води до Криму лише посилить колонізацію півострова Росією, а тому має розглядатися згідно зі статтею 111 Кримінального кодексу України як «державна, зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній безпеці України»", - йдеться у зверненні.

Депутати міськради просять:

1. Публічно надати повну і вичерпну інформацію щодо планів подачі води до Кримського півострова, окупованого Росією, а також підтвердити або спростувати інформацію про підготовку технічного забезпечення українськими державними органами поставок води до Криму.

2. Закликаємо Президента України, Верховну Раду України та Кабінет Міністрів України негайно зробити офіційні заяви, якими покласти край всім інсинуаціям на цю тему, раз і назавжди заперечити можливість будь-якого водопостачання Північно-Кримським каналом води в окупований Крим, а також будь-які інші господарські відносини з окупованою територією.

3. Ухвалити Закон, в якому передбачити, що публічні заклики відновити постачання електроенергії та води на окуповану територію АР Крим, до відновлення територіальної цілісності України, будуть вважатися кримінальним злочином.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину