Pik
Сьогодні, 01 Березня 2021
27.01.2021
262
0

Депутати міськради затвердили Програму культурно-масових і мистецьких заходів на 2021 рік

Депутати міськради затвердили Програму культурно-масових і мистецьких заходів на 2021 рік

На сьогоднішній сесії депутати міськради затвердили Міську програму культурно-масових, мистецьких заходів і підтримки заходів у рамках проведення міжнародних, всеукраїнських,міських фестивалів і конкурсів на 2021 рік.

Про це повідомляють у пресслужбі Херсонської міськради.

Згідно Програми, у Херсоні, зокрема, заплановано проведення тижня дитячої музики в рамках Міжнародного фестивалю  камерної та симфонічної музики "Амадеус" (концертні виступи кращих учнів мистецьких шкіл м.Херсона в супроводі камерного оркестру обласної філармонії), Всеукраїнського  фестивалю-конкурсу сучасного мистецтва "Я – творець свого міста", Міжнародний інтернет-конкурс "Ілюстрація до народної казки".

Також передбачена низка фестивалів до Дня Європи в Україні: фестиваль "Джаз на Суворова", фестиваль сучасного мистецтва "Міцелій", фестиваль дитячого кіно "Кінокалейдоскоп" тощо.

Разом з тим, відбудуться міські заходи в рамках XXIII Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії», мультидисциплінарний міжнародний фестиваль сучасного мистецтва "Dream Gogolfest" та ін.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину