Pik
Сьогодні, 22 Февраля 2020
02.11.2018
523
0

Депутати міськради просять у Кабміну коштів на відселення мешканців будинків «гнучкої схеми»

Депутати міськради просять у Кабміну коштів на відселення мешканців будинків «гнучкої схеми»

Депутати Херсонської міськради проголосували за звернення до Кабміну щодо виділення коштів із Фонду регіонального розвитку для фінансування будівництва багатоквартирних будинків для відселення мешканців будинків так званої «гнучкої схеми».

Відповідне звернення підтримали 2 листопада на черговій сесії 36 з 40 депутатів, передає ПІК.

«Будь ласка, пропозиція Хмаро стосовно виділення грошей на гнучку схему», - сказав міський голова Володимир Миколаєнко.

У зверненні, зокрема, відзначається: «Звертаємося із проханням виділення коштів із Фонду регіонального розвитку через субвенцію Херсону для фінансування будівництва багатоквартирних будинків в сумі 479 млн грн., гарантуємо виділення коштів з міського бюджету у сумі 319,68 млн грн. на виконання заходів Програми поетапного відселення мешканців «гнучкої» конструктивної схеми та аварійних житлових будинків у м. Херсоні на 2017-2022 роки».

У зверненні відзначається, що у Херсоні у 1963-1969 роках побудували і ввели в експлуатацію 36 житлових будинків за експериментальним типовим проектом, яким передбачалася «гнучка» конструктивна схема, що дозволяла будинку переміщатися за осіданням основи без небезпечної для його експлуатації деформації. Але за останні десятиліття значно погіршилася гідрогеологічна ситуація у місті: практично повсюдно спостерігається підйом рівня грунтових вод. Реконструкція будинків «гнучкої» схеми сьогодні є недоцільною.

Під час обговорення питання депутат Оксана Д’якова звернула увагу на те, що у місті рівень грунтових вод у Херсоні зараз не вимріюється. «З 2010 року грунтові води (рівень грунтових вод – ред.) не вимірюються і ми не знаємо ті процеси, які відбуваються під будинками. Хочу звернути увагу і трохи поворушити департамент ЖКГ, тому що гроші вже були виділені в цьому році і до цього часу не вкладені угоди вимірювання грунтових вод», - сказала вона.
Міський голова Володимир Миколаєнко звернувся до керівника департаменту ЖКГ Олексія Войтенка: «Войтенко, прошу, дійсно, інформацію підготувати на понеділок».

Нагадаємо, на цій же сесії, яка розпочалася 19 жовтня, херсонці, які проживають у будинках «гнучкої схеми», вимагали відселення, погрожуючи  депутатам Божим судом. 

Читайте також:

Будинки "гнучкої схеми" – крок вперед?

Гнучка схема - готові квартири чи нові будинки

В облраді відмовились від програми, яка не працює 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину