Pik
Сьогодні, 20 Червеня 2018
08.11.2017
165
0

"Нью-васюки" від Мангера – 4: така дорога земля у центрі

"Нью-васюки" від Мангера – 4: така дорога земля у центрі

На засіданні гуманітарної комісії  Херсонської міської ради обговорювалося питання про будівництво у центрі Херсона Палацу спорту, задля чого, відзначимо,   потрібно відрізати добрий шмат землі (7200 кв.м) на території міського стадіону «Кристал», передає ПІК. Нагадаємо, ідея ця зародилася в оточенні голови облради Владислава Мангера. 

Як повідомляє видання «Мост», у результаті  міські депутати з гуманітарної  комісії прийшли до висновку – Палац спорту місту потрібен і Херсон готовий навіть співфінансувати цей проект, але не на стадіоні. Видання також оприлюднило відео обговорення з засідання комісії.

Під час обговорення питання висловив свою думку  депутат Євген Матковський. На його думку, ця земля в центрі міста просто комусь потрібна. І нагадав про скандал з «Ілюзіоном» - коштів нема, але людей вже виганяють.

Читайте також:"Нью-васюки: Як віджати землю в центрі

«Мені здається, у центрі міста комусь захотілось щось будувати і робити під красивими гаслами «палац спорту», - каже депутат.

На його думку, такий проект можна було б реалізувати у спальному Таврійському мікрорайоні, там не буде проблем, зокрема,  з будівництвом парковки.

«Ні директор стадіону, ні мер міста, ніхто не бачив проекту – як буде виглядати цей палац спорту», - відзначив  Матковський.

Читайте також: "Нью-Васюки" від Мангера-2

Як пише «Мост», грошей на будівництво стадіону в бюджеті області нема, але там продовжують проштовхувати цей проект. "Мета одна – отримати землю, як потім нею розпоряджатимуться, думаєм, пояснень не потрібно?".

Читайте також: Нью-Васюки від Мангера–3

Нагадаємо, що  в облраді буквально риють землю –у мерії ще не бачили проекту Палацу спорту, а в облраді швиденько  створили ціле КП  «Палац спорту». Очолив його Антон Калиниченко, який  з січня 2014 року до жовтня 2016 працював у Державній інспекції сільського господарства в Одеській області. Нагадаємо, що у 2013-2015 роках цю інспекцію очолював Владислав Мангер.  

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
657
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
715
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину