Pik
Сьогодні, 26 Вересня 2018
08.11.2017
214
0

"Нью-васюки" від Мангера – 4: така дорога земля у центрі

"Нью-васюки" від Мангера – 4: така дорога земля у центрі

На засіданні гуманітарної комісії  Херсонської міської ради обговорювалося питання про будівництво у центрі Херсона Палацу спорту, задля чого, відзначимо,   потрібно відрізати добрий шмат землі (7200 кв.м) на території міського стадіону «Кристал», передає ПІК. Нагадаємо, ідея ця зародилася в оточенні голови облради Владислава Мангера. 

Як повідомляє видання «Мост», у результаті  міські депутати з гуманітарної  комісії прийшли до висновку – Палац спорту місту потрібен і Херсон готовий навіть співфінансувати цей проект, але не на стадіоні. Видання також оприлюднило відео обговорення з засідання комісії.

Під час обговорення питання висловив свою думку  депутат Євген Матковський. На його думку, ця земля в центрі міста просто комусь потрібна. І нагадав про скандал з «Ілюзіоном» - коштів нема, але людей вже виганяють.

Читайте також:"Нью-васюки: Як віджати землю в центрі

«Мені здається, у центрі міста комусь захотілось щось будувати і робити під красивими гаслами «палац спорту», - каже депутат.

На його думку, такий проект можна було б реалізувати у спальному Таврійському мікрорайоні, там не буде проблем, зокрема,  з будівництвом парковки.

«Ні директор стадіону, ні мер міста, ніхто не бачив проекту – як буде виглядати цей палац спорту», - відзначив  Матковський.

Читайте також: "Нью-Васюки" від Мангера-2

Як пише «Мост», грошей на будівництво стадіону в бюджеті області нема, але там продовжують проштовхувати цей проект. "Мета одна – отримати землю, як потім нею розпоряджатимуться, думаєм, пояснень не потрібно?".

Читайте також: Нью-Васюки від Мангера–3

Нагадаємо, що  в облраді буквально риють землю –у мерії ще не бачили проекту Палацу спорту, а в облраді швиденько  створили ціле КП  «Палац спорту». Очолив його Антон Калиниченко, який  з січня 2014 року до жовтня 2016 працював у Державній інспекції сільського господарства в Одеській області. Нагадаємо, що у 2013-2015 роках цю інспекцію очолював Владислав Мангер.  

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину