Pik
Сьогодні, 22 Октября 2020
06.03.2019
425
0

Депутати мають займатись питаннями стратегічного розвитку – Путілов

Депутати мають займатись питаннями стратегічного розвитку – Путілов

Прихильник відкритих списків і відмови від мажоритарної системи при виборах до Верховної Ради Андрій Путілов вважає, що на місцевих виборах «мажоритарку» варто зберегти. Свою позицію він пояснює так:

- Що стосується місцевих виборів, де балотуються в глави ОТГ, мери міст, депутати місцевих рад, то на цьому рівні я є прихильником «мажоритарки». Люди повинні бачити, за кого вони голосують, щоб потім за політичними прапорами не ховалися шахраї, як це часто відбувається, - говорить Андрій Путілов і звертає увагу: - Подивіться, хто, завдяки неефективній виборчій системі, пройшов до місцевого самоврядування - там досить випадкових людей , які сидять на сесії і не розуміють, що відбувається. Я прихильник оновлення, але депутатами повинні ставати ті, кого знають на місцевому рівні і до кого люди завжди можуть звернутися.

Путілов вважає, що в умовах фінансової децентралізації, коли на місця передається багато повноважень, ними не повинні користуватися випадкові люди, що пройшли з політичних списками.

- Візьміть, наприклад, Херсонську міську раду, де йде війна всіх проти всіх. Упевнений, якби вибори проходили за мажоритарною системою, прийшли б конструктивні люди, сіли за стіл перемовин і, перш за все, підняли б питання, життєво важливі для міста і громади. А так йде розбазарювання фінансових ресурсів, без масштабних цільових завдань: то побудували фонтан якийсь, то кинули кошти на ремонт прибудинкових територій. На мій погляд, потрібно взяти кілька стратегічних напрямків - якісна подача води, модернізація системи опалення, підготовка інвестиційних майданчиків і вкладати кошти. Це завдання міських депутатів, - вважає Андрій Путілов.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину