Pik
Сьогодні, 21 Июля 2019
20.03.2019
649
0

Депутати хочуть, щоб «Нова лінія» зайнялася благоустроєм

Депутати хочуть, щоб «Нова лінія» зайнялася благоустроєм

На засіданні постійної депутатської комісії Херсонської міської ради з питань містобудування, архітектури, комунальної власності та регулювання земельних відносин 20 березня розглядалося питання подовження договору оренди землі під гіпермаркетом «Нова лінія», передає ПІК

До депутатів звернулися мешканці навколишніх вулиць зі скаргами, пов’язаними з благоустроєм територій, прибиранням стихійних звалищ навколо торгового центру «Нова лінія». Також постало питання щодо обіцяного колись будівництва нового стадіону замість того, який віддали під будівництво «Нової лінії» 10 років тому.

Мешканці скаржилися на сміття та стихійні звалища у зеленій зоні біля будівельного гіпермаркету, вони називають її сквер «Сереневий». Депутати намагалися з’ясувати, хто саме має відповідати за чистоту, бо зелена зона вже поділена на земельні ділянки, які належать приватним особам. Також обранців цікавило питання громадських слухань та зобов’язань, які брала на себе компанія, коли заходила у Херсон багато років тому.

- «Нова лінія» зайшла у 2009 році під будівництво саме торгового центра. Договір є у вас на руках, договір на 10 років. Жодних умов щодо будівництва стадіону не було», - повідомила юрист ТРЦ «Нова лінія» Наталя Предмєстнікова.

Директор «Нової лінії» розповів, що у 2012 році відбулося злиття «Нової лінії» з «Епіцентром», останній інвестував у будівництво торгового центру «Епіцентр», зобов’язань по будівництву спортивного об’єкту не було. Це було придбання торгового центру.

- Є договір оренди, за яким ми працюємо. Наша група компаній поповнює бюджет міста на 1,5 мільйонів гривень, працює 600 людей, які отримують «білу» зарплатню. Ми достатньо робимо для міста, - додав директор гіпермаркету.

28 квітня 2019 року закінчується строк дії договору оренди землі між міською радою та «Новою лінією». Є позиція мешканців – вони хочуть спортмайданчик, благоустрій. Є позиція «Нової лінії» - їм потрібно подовжити договір оренди та працювати так, як це було 10 останніх років. Є позиція депутатів, які мають задовольнити потреби й мешканців, й представників соціально відповідального бізнесу.

Тож на даному етапі депутати земельної комісії узгодили перелік рекомендацій, за умови виконання яких вони підтримують продовження договору оренди з «Новою лінією».

Рекомендації комісії «Новій лінії»: зробити благоустрій, встановити спортивний майданчик, зробити освітлення… Оскільки побажання доволі розмиті, то депутати вирішили продовжити діалог з керівництвом «Нової лінії» після того, як останні розглянуть рекомендації та нададуть відповідь, що саме, в які строки та в який спосіб вони готові зробити для міста.

Таким чином члени комісії не прийняли рішення щодо подовженням договору оренди землі з «Новою лінією».

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину