Pik
Сьогодні, 21 Февраля 2019
30.01.2019
303
0

Депутати Херсонської облради проситимуть у Президента кошти на аеропорт

Депутати Херсонської облради проситимуть у Президента кошти на аеропорт

На засіданні постійної комісії з питань поводження з об’єктами комунальної власності Херсонської обласної ради депутати підтримали пропозицію члена комісії Василя Рудика про письмове звернення до Президента України щодо виділення коштів на реконструкцію аеропорту «Херсон», передає ПІК.

-Зараз вибори, нехай Президент допоможе. На сесіях районних рад давайте запропонуємо прийняти звернення, додамо до листа від обласної ради. Скільки можна коштів виділяти?!, - висловився Рудик.

Ідея в нього виникла під час обговорення звернень від підприємства «Херсонські авіалінії» щодо фінансування в обсязі 26 мільйонів гривень на 8 напрямків. Але, як виявилось, депутати трохи підзабули, що на 2019 рік на фінансування заходів обласної Програми розвитку міжнародного аеропорту «Херсон» взагалі не передбачено коштів. А у 2018 році із запланованих 51,4 мільйонів профінансовано лише 3 мільйони гривень.

Навіть передбачені з Державного Фонду регіонального розвитку кошти на придбання вкрай необхідної нової світлосигнальної системи були перенаправлені на будівництво мостопереходу в Херсоні.

Побачивши у матеріалах до комісії докази того, що чутки про шалене фінансування аеропорту значно перебільшені, депутати зацікавилися питанням, хто ж винен в тому, що гроші з державного бюджету пішли на інші цілі.

Також в ході дебатів комісія підтримала пропозиції підприємства, щодо виділення коштів на аеропорт у 2019 році. Відповідна рекомендація спрямована на засідання бюджетної комісії. Пріоритетом члени комунальної комісії вважають фінансування заходів безпеки, тобто світлосигнальної системи.

Як раніше передавав ПІК,  аеропорт «Херсон» залишився без нової світлосигнальної системи.

Читайте також: 

У Херсонській облраді – битва за аеропорт «Херсон» 

Українські аеропорти: реалії та виклики

Чому зникли авіарейси Херсон-Люблін-Херсон?

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину