Pik
Сьогодні, 11 Июля 2020
13.11.2018
706
0

Депутати Херсонської міськради просять прем’єр-міністра виділити ліміти на газ для ТЕЦ

Депутати Херсонської міськради просять прем’єр-міністра виділити ліміти на газ для ТЕЦ

На позачерговій сесій міської ради депутати після тривалого та емоційного обговорення проголосували за звернення до Прем’єр-міністра України щодо виділення лімітів природного газу АТ «Херсонська теплоелектроцентраль», передає ПІК. За проголосував одноголосно 41 депутат.

«У місті склалася надзвичайна ситуація, пов’язана із відсутністю теплопостачання споживачів державним теплопостачальним підприємством акціонерним товариством (АТ) «Херсонська ТЕЦ». Зазначене підприємство не має можливості включити в роботу станцію ТЕЦ через відсутність лімітів природного газу на листопад 2018 рок, що надає Національна акціонерна компанія (НАК) «Нафтогаз України», - йшлося у зверненні.

Депутати відзначили під час виступів: треба просити  збільшити ліміти області з врахуванням потреб Херсонської ТЕЦ, вони відзначали, що вбачають ситуацію, що склалася у Херсоні надзвичайною.

Також під час обговорення депутати запропонували просити провести реструктуризацію боргів ТЕЦ. Вони також внесли пропозицію внести у звернення питання про виплату заборгованої працівникам ТЕЦ зарплати.

«У нас на цьому підприємстві працює близько 500 мешканців міста Херсон. Пішов четвертий місяць, як вони не отримують зарплату. Мені здається, що було б правильно (включити це у звернення – ред.), ми розуміємо, що це державне підприємство, що все ж таки і прем’єр-міністр зверне на це увагу і людям виплатять зарплату», - відзначив депутат Руслан Рубан.

Як раніше передавав ПІК, у херсонських школах через відсутність опалення призупинено навчання.

Читайте також:

Проблеми Херсонської ТЕЦ виникли через борги населення

Засувки на мережі газопостачання АТ «Херсонська ТЕЦ» розпломбують?

Ситуація з ТЕЦ: херсонцям дозволять встановлювати автономне опалення у багатоповерхівках?

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину