Pik
Сьогодні, 27 Ноября 2020
30.11.2018
1041
0

Депутати Херсонської міськради підтримали «кредитне» рішення для придбання тролейбусів

Депутати Херсонської міськради підтримали «кредитне» рішення для придбання тролейбусів

На сесії Херсонської міської ради 30 листопада депутати підтримали питання «Про укладення угоди про підготовку кредитного фінансування для поліпшення інфраструктури громадського транспорту міста Херсона шляхом оновлення пасажирського рухомого складу міського комунального підприємства «Херсонелектротранс», передає ПІК.

«Десь місяць-півтора тому у нас були представники Європейського банку реконструкції і розвитку, ми домовилися, що працюємо над тим, щоб отримати кредит ЄБРР для закупівлі 50 тролейбусів для нашого міста. Тому потрібно, щоб на цю роботу нам надала згоду міська рада», - прокоментував міський голова Херсона.

За проголосували 39 депутатів з 40, присутніх у залі (один депутат не голосував).

«До речі, я хочу подякувати небайдужим депутатам, які вчора були присутні на презентації автобусів і тролейбусів чернігівського заводу. Мені здається, що той тролейбус, який сьогодні презентує Чернігів, має право також на участь у цьому тендері і на закупівлю для міста Херсон. Мені чомусь дуже сподобався», – сказав міський голова.

Натомість,  директор КП «Херсонелектротранс» та депутат міської ради Єгор Устинов висловив  невдоволення  тролейбусами, які виробляють у Чернігові, заявив, що вони зарекомендували себе негативно. 

"Ці тролейбуси не мають права...тому що якість...". Міський голова  поцікавився, як прийшов до такого висновку Устинов - чи їздив він на цих тролейбусах, чи був на презентації. "Не їздив", - сказав Устинов. "Давайте не будемо оцінювати, ви не були присутні (коли їх демонстрували - ред.)", - сказав Миколаєнко. Він також нагадав, що, зрештою,  буде тендер і обиратиме його переможців ЄБРР. 

Нагадаємо, у Херсоні виникла чергова транспортна криза - водії маршруток, невдоволені ухвалою суду про призупинення тарифу 6 гривень, саботували перевезення в обласному центрі. Після цього  у місті заговорили про необхідність придбання комунального транспорту. 

Читайте також: 

Херсонці сперечаються: тролейбуси чи електробуси

Херсонців просять не їздити «зайцями»

«Херсонелектротранс» чекає на аудит, щоб отримати кредит на 50 тролейбусів

«Херсонелектротранс» готуватиме водіїв тролейбусів

У мерії не вірять, що маршрутки працюватимуть якісно

«Херсонелектротранс» очікує 4 нових тролейбуси

В ОДА хочуть, щоб в Херсоні відмовились від маршруток

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину