Pik
Сьогодні, 16 Июля 2018
02.02.2018
370
0

Тепер у сесійній залі - електронна система для голосування

Депутати Генічеської райради працюють у комфорті (фото)

У Генічеському райраді капітально відремонтували зал засідань і встановили систему голосування, передає ПІК з посиланням на генічеське видання «Новий візит».

Перша сесія Генічеської райради пройшла в капітальному відремонтованому залі засідання. Крім внутрішніх опоряджувальних робіт, тут встановили 102 нових м'яких крісла та обладнали місця для депутатів.

2

Але головне нововведення - електронна система для голосування. Кожен депутат отримав іменний пульт, яким обранець реєструється і голосує за рішення порядку денного. Всі результати голосування виводяться на великий екран монітора.

6

За словами голови Генічеської райради Андрія Євстратова, ремонт залу засідання обійшовся в прийнятну суму, а встановлена ​​система голосування бюджетного варіанту.

 Незабаром будуть замінені стіл президії і трибуна для промовців, а на вікнах з'являться жалюзі.

Сесія райради почалася зі знайомства з системою голосування. І хоча складного нічого в ній немає, депутати змогли зареєструватися тільки з 4-ої спроби, після чого в залі пролунали оплески.

Надалі, в ході сесії, райдепи швидко освоїлися і проблем з голосуванням не виникало, хоча сесія затягнулася на 3 години.

3

5

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину