Pik
Сьогодні, 21 Січня 2021
28.08.2018
1481
0

Депутатам у Херсоні прокурор відзвітував у справі побиття журналіста Вірлич

Справа про побиття журналіста Вірлич у стінах мерії: що каже прокуратура

На сесії міської ради 28 серпня у керівника Херсонської місцевої прокуратури, який звітує перед депутатами, депутат Андрій Дмитрієв попросив інформацію щодо розслідування справи про  побиття у стінах мерії журналістки Євгенії Вірлич, передає ПІК.

«Хотілось би почути від вас інформацію, як ця справа рухається і коли вона буде передана до суду», - спитав Дмитрієв.

«Андрій Миколайович, вас не цікавить інформація по Катерині Вікторівні (Гандзюк – ред.) або Сергію Нікітенку?», - зауважив у відповідь на це запитання депутата міський голова Володимир Миколаєнко.

Депутат пояснив, що інформація щодо стану справи про напад на Гандзюк оприлюднюється у ЗМІ. «Ми її чуємо», - сказав він.

«Що стосується ваших питань. Справа стосовно побиття журналістки Вірлич. 10.07.2018 року мав місце факт нанесення тілесних ушкоджень журналісту Вірлич Євгенії Михайлівні у приміщенні Херсонської міської ради. За вказаним фактом було зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань кримінальне провадження, яке розслідується Херсонським відділом поліції, процесуальне керівництво здійснюється Херсонською місцевою прокуратурою.

За результатами досудового розслідування вчора, 27 серпня, прокурором погоджено постанову оголошення підозри…винній особі, яка заподіяла тілесні ушкодження журналісту Вірлич, а також громадянці Дідулі, яка знаходилась поруч із журналісткою Вірлич. Вказана підозра вчора підписана і на сьогоднішній час тривають слідчі дії щодо її оголошення особі, яка винна в цьому» - відзначив  Костянтин Гуляков, керівник Херсонської місцевої прокуратури.

Читайте також: Мєріков звітуватиме сьогодні у справі про напад на Гандзюк, але не в Херсоні

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину