Pik
Сьогодні, 18 Січня 2021
25.06.2017
386
0

Депутат облсовета: каждая усадьба как с фото журнала (фото)

Депутат облсовета Игорь Йосипенко рассказал о том, чем отличается село Змиевка на Херсонщине от других населенных пунктов и как зарабатывают жители села. Об этом он написал на своей страничке в Фейсбук, передает ПИК.

Змиевка


«Я з тих людей, хто сповідує - хто рано встає, тому Бог дає.  Одним з найбагатших та трудолюбивих сіл Бериславщини є село Зміївка, а на фото і відповідь чому. В кожному дворі на крапельному зрошенні вирощують картоплю, по два врожаї на рік. Майже на кожному перехресті вантажівки грузяться або чекають на загрузку», - написал депутат.

 

Змиевка

Змиевка


В комментариях он также отмечает: дело не в дороге, которую в свое время здесь построили к приезду короля Швеции.
"Діло не в королі чи дорозі, а в тому, що в найближчих селах розруха та безробіття. В Зміівці всі працевлаштовані, кожна садиби як з фото журналу "сад-огород", село розбудовується, діти народжується. На одне село ТРИ ЦЕРКВИ!! і ось це мабуть основа їхнього благополуччя - духовність. Бо якщо людина із середини порожня, то і зовні порядку не буде..."- написал депутат. 
Йосипенко также рассказал, что во время поездки вместе с сельским головой Александром Козаком посетил местный дом-интернат для одиноких престарелых людей.
«Разом з головою Зміївської сільської ради Олександром Козаком завітав до Зміївського будинку-інтернату для одиноких пристарілих громадян, пригостив черешнею.  В цьому році Бог дав гарний врожай, тож вирішив пригостити і наших стареньких», - написал депутат.

в Змиевский дом-интернат привезли черешню

ПИК рассказывал о том, как в Змиевке отметили День села

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину