Pik
Сьогодні, 22 Июля 2018
16.01.2018
1037
0

Депутат та заступник губернатора посварилися у соцмережі через конкурс

Депутат та заступник губернатора посварилися у соцмережі через конкурс
На 17 січня призначений конкурс на керівника управління фізичної культури та спорту Херсонської облдержадміністрації, передає ПІК.

За декілька днів до події у соціальній мережі розпочалися обговорення, головним ініціатором яких став депутат облради Володимир Шадрін. Його опонентом виступив заступник голови ХОДА та керівник конкурсної комісії Євген Рищук.

Тональність випадів пана Шадріна с півоберта завела Рищука. Через пару коментарів під постом, в якому Шадрін зачепив підстави відмови з боку конкурсної комісії у прийнятті документів у кандидатки на посаду, спортсменки Олени Олєфіренко, розпочалася справжня розмова з використанням ненормованої лексики. Шадрін побачив упередженість комісії та її голови у випадку з Оленою. Рищук стверджував, що відмовили на підставі не відповідності документів претендентки вимогам закону. Мова йшла про необхідність мати стаж не менше 2-х років на керівних посадах у органах влади або у будь-яких структурах. Нажаль, у Олени такого досвіду нема. За звинувачення у формалізмі посадова особа Рищук відповів Шадріну «по понятіям» та виклав читачам соцмережі компромат на депутата. Він розповів, як депутат обурювався на минулому етапі конкурсу певним кандидатом (мова йшла про Ігора Гарагулю) та вимагав не допускати того. Рищук нагадав таким чином Шадріну про подвійні стандарти, бо кандидат Гарагуля підходив на конкурс по всім ознакам, тому не допустити його не було підстав. У відповідь на звинувачення депутат перейшов на ненормовану лексику та виклав свій компромат на Рищука. Це був фрагмент приватної переписки заступника губернатора з мером Олешок, де йшлося про якісь схеми по використанню бюджетних коштів.

Але на цьому Шадрін не заспокоївся. Через добу він знову спробував «вколоти» Рищука, припускаючи, що конкурс 17 січня буде закритим, як той, за яким на посаду потрапив сам Рищук. Тоді представників ЗМІ за рішенням комісії попросили покинути приміщення.

Отже, пристрасті навколо конкурсу на керівника спортивного підрозділу вирують ще до його початку. Хоча це не дивно - завжди де є інтерес Шадріна або щось не співпадає з його планами здіймається галас та починається сварка. Це вже стало тактикою депутата. Та й пан Рищук не дуже вміє тримати удар. У багатьох користувачів соцмережі у пам’яті його «діалог» з першим замом голови облради Василем Зеленчуком, в якому обидва співрозмовника не обирали слова. Сподіваємось, що 17 січня ми не станемо свідками вже реального, а не віртуального скандалу між представниками влади - Рищуком та Шадріним. Бо, судячи, з коментарів у Фейсбуці, обидва швидко переходять на ненормовану лексику.

  
 
 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину