Pik
Сьогодні, 21 Июля 2019
13.02.2019
338
0

Депутат облради пояснив свою позицію щодо регіонального ландшафтного парку

Депутат облради пояснив свою позицію щодо регіонального ландшафтного парку

Депутат Херсонської облради Ігор Йосипенко пояснив свою позицію щодо створення регіонального ландшафтного парку «Гаврилівський» у Нововоронцовському районі.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук, передає ПІК.

«Минулого тижня на комісії з питань земельних відносин та екології одним зі спірних питань вкотре стала розробка наукового обґрунтування створення регіонального ландшафтного парку «Гаврилівський» у Нововоронцовському районі на суму 198 000 грн. Я вже не вперше виступаю проти виділення цих коштів, що звичайно викликало безліч запитань у журналістів і навіть зараз мені телефонують науковці з цього приводу, не розуміючи моєї позиції», - написав Йосипенко.

«Хочу пояснити… ще влітку, коли вперше ми розглядали це питання на нашій комісії, я запропонував – перш ніж приймати таке рішення – потрібно поспілкуватись із громадами тих сіл, на території яких планується створення цього парку.

Головною метою такої моєї пропозиції було – попереднє узгодження цього питання перш за все З ГРОМАДОЮ, з людьми які сьогодні живуть в межах майбутнього парку. З людьми, які в майбутньому назавжди пов`яжуть своє життя з новим природоохоронним об’єктом.

Я переконаний, перш ніж створювати будь-які парки – ми маємо дізнаватись думку громади… І я наполягаю на тому, щоб дане питання не розглядалося до тих пір, поки кожна з сільрад, де планують утворювати вищезазначений парк, не надасть комісії рішення своїх сесій про згоду та бажання своїх громад до створення парку Гаврилівський!», - написав Йосипенко.

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину