Pik
Сьогодні, 12 Июля 2020
28.11.2017
605
0

Школа теж не залишилась без подарунка

Депутат облради Юрій Рожков нагородив кращих учнів Антонівської школи №18

Депутат облради та Голова піклувальної ради Антонівської  школи №18 Юрій Рожков відзвітував перед батьками школи та вручив грошові премії та подарунок кращим учням навчального закладу, передає ПІК.

"На батьківські збори я був запрошений як Голова піклувальної ради та депутат обласної ради. Йшла мова про потреби школи на майбутній рік, вислухали побажання батьків, я у свою чергу, користуючись можливістю, зробив невеликий звіт про виконану роботу як депутата", - розповів Юрій Рожков.

Зроблено й справді було багато, відзначив депутат облради.

"Це й облаштування трьох класів новими меблями, установка комп’ютерів в комп’ютерному класі, дитячий майданчик, який ми починали ще в минулому році та вели цей проект й в 2017 році, святковий концерт,який був проведений на стадіоні школи,  присвячений Дню Кіндійки", - відзвітував Юрій Рожков.

Також депутат нагородив грошовими призами відмінників навчання, переможців олімпіад.

"Це два учні з 11 класу (по 500 грн), два учня з 6 класу (по 300 грн) та один з четвертого класу отримав подарунок! Школа також не залишилася без подарунків - мультимедійний комплекс для більш пізнавальної та продуктивної роботи", - розповів Юрій Рожков.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину