Pik
Сьогодні, 23 Октября 2018
Спецрепортаж
01.05.2018
757
0

День праці у Херсоні: без транспарантів та червоних прапорів

День праці у Херсоні: без транспарантів та червоних прапорів

На відміну від минулорічного першого травня, цьогоріч у Херсоні на площі біля облмуздрамтеатру не було ні конфліктів, ні мітингів, передає кореспондент ПІК.

У місті сьогодні на вулицях не багато людей – більшість традиційно відпочивають на природі, також  1 травня - другий день  святкувань з нагоди відкриття туристичного сезону на Кам’янській Січі.

У  Херсоні 1 травня вже після 9 ранку у Потьомкінському сквері на лавках сидить молодь, одягнена у футболки з написом «Національний корпус», «Національні дружини», стоять люди з червоно-чорним прапором.
Чекають на те, як будуть діяти «ліві», пояснюють що реагувати будуть лише на порушення закону, на заборонену комуністичну символіку.

 1

Неподалік  дорожні робітники сьогодні  починають робити розмітку.

7

 

Біля пам’ятного знаку Героям Сталінграду натомість збираються люди старшого віку – як вони пояснили кореспонденту ПІК, прихильники партії Мороза. Загалом  за ранок тут було не більше 15 чоловік. Поряд  стоять поліцейські у формі.

 

4

«Ліві» вітають один одного – хто зі святом, хто з днем боротьби, роздають свою газету. Обговорюють політичну ситуацію, політиків, рейдерське захоплення соцпартії, критикують дії влади, говорять про відсутність ідеології у правих партій. Також домовляються про передплату своєї  газети.

Роблять кілька світлин на планшет.

До них підходить літня пара і цікавиться, коли буде акція – мовляв, людей же немає. Їм відповідають, що власне, все вже відбулось. Люди починають розходитися.

Одна з літніх жінок вигукує лозунг: геть капіталістів, хай живе «уравниловка». Потім вона каже  «геть капіталістів» у сквері, де стоять  люди з червоно-чорним прапором. Ті чемно з нею спілкуються. 

 

 

 

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину