Pik
Сьогодні, 12 Июля 2020
Анонс
14.11.2017
652
0

День пам’яті першого директора школи № 36

День пам’яті першого директора школи № 36

15 листопада 2017 року - 90-річчя зі Дня народження Обідіної Лідії Василівни - видатного педагога, талановитого організатора, першого директора Херсонської середньої школи № 36, повідомляє ПІК

В цей день, о 9-30 ранку оргкомітет запрошує випускників школи, ветеранів педагогічної праці на УРОК ПАМ'ЯТІ.

Довідка:

Лідія Обідіна була призначена директором нової побудованої школи № 36 у 1963 році, працювала директором 27 років.

За ці роки було створено один з сучасних навчальних закладів в Україні. За успіхи в роботі колективу було вручено перехідний Червоний Прапор, ім'я школи було занесено в Книгу пошани ЦК ВЛКСМ Міністерства освіти УРСР. За високі досягнення в створенні навчально-виховного комплексу Лідія Василівна Обідіна була відзначена золотою медаллю ВДНГ, золотою медаллю Президії Верховної Ради УРСР, Почесною грамотою Президії Верховної Ради.

У кабінеті астрономії діяв астрономічний купол з сяючими зірками, які рухалися по небосхилу. Кабінет фізики з індивідуальними робочими місцями був оснащений програмованими машинками, портативними телевізорами, управління якими здійснювалося з загального пульта. До кабінету біології прилягав зимовий сад, що приваблює своєю екзотичністю.

На високому рівні в школі була і виховна робота. На базі школи працювали шість музеїв. Дві моделі космічних кораблів, зроблених вихованцями музею Космонавтики, були представлені на виставці в Японії.

Померла Лідія Василівна 19 червня 2012 року.

 

Фото з матеріалу про Лідію Обідіну з газети Вгору

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину