Pik
Сьогодні, 20 Травня 2018
24.04.2018
454
0

День Грузії у Херсоні: культурні та гастрономічні сюрпризи

День Грузії у Херсоні: культурні та гастрономічні сюрпризи

У Херсоні 5 травня відбудеться свято – День  культури Грузії.

Про це на прес-конференції 24 квітня повідомив міський голова Херсона Володимир Миколаєнко, передає ПІК.

«5 травня -  День Грузії у Херсоні», - анонсував міський голова.

Представила програму святкування на прес-конференції Еліко Маркелія, голова Громадської організації «Херсонське міське грузинське національно-культурне об’єднання «Ілорі».

«У цьому році 100-річчя проголошення Грузинської республіки. Грузія відзначає це свято і ми теж вирішили привітати її з цим святом і провести Дні грузинської культури у нашому місті», - сказала Еліко Маркелія.

«Вас чекають приємні сюрпризи - на Набережній 5 травня о 15 годині відбудеться велике грузинське свято. Херсонців та гостей міста чекає насичена програма: ознайомлення з грузинською кухнею, фотовиставка «Грузія очима українців», «Невідома Кахетія або таємнича та недоступна Тушетія», виступ народного ансамблю грузинського танцю, виступи музичних і танцювальних колективів Херсона, буде представлений веслувальний і вітрильний спорт та багато іншого», - каже Еліко Маркелія.

Як кажуть організатори, на свято треба прийти, щоб насолодитися кавказькою кухнею, навчитися готувати грузинські страви, співати і станцювати, подивитися фотовиставку Лілії Лілія Грічулевич, і, звісно, провести час зі своєю родиною.

«Грузинське консульство постаралося: спеціально для Херсона, по спецзамовленню, з Грузії їде вино, що буде дегустуватися і ви зможете оцінити справжні грузинські вина», - також розповіла Еліко Маркелія.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
379
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
460
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину