Pik
Сьогодні, 28 Ноября 2020
24.04.2018
1381
0

День Грузії у Херсоні: культурні та гастрономічні сюрпризи

День Грузії у Херсоні: культурні та гастрономічні сюрпризи

У Херсоні 5 травня відбудеться свято – День  культури Грузії.

Про це на прес-конференції 24 квітня повідомив міський голова Херсона Володимир Миколаєнко, передає ПІК.

«5 травня -  День Грузії у Херсоні», - анонсував міський голова.

Представила програму святкування на прес-конференції Еліко Маркелія, голова Громадської організації «Херсонське міське грузинське національно-культурне об’єднання «Ілорі».

«У цьому році 100-річчя проголошення Грузинської республіки. Грузія відзначає це свято і ми теж вирішили привітати її з цим святом і провести Дні грузинської культури у нашому місті», - сказала Еліко Маркелія.

«Вас чекають приємні сюрпризи - на Набережній 5 травня о 15 годині відбудеться велике грузинське свято. Херсонців та гостей міста чекає насичена програма: ознайомлення з грузинською кухнею, фотовиставка «Грузія очима українців», «Невідома Кахетія або таємнича та недоступна Тушетія», виступ народного ансамблю грузинського танцю, виступи музичних і танцювальних колективів Херсона, буде представлений веслувальний і вітрильний спорт та багато іншого», - каже Еліко Маркелія.

Як кажуть організатори, на свято треба прийти, щоб насолодитися кавказькою кухнею, навчитися готувати грузинські страви, співати і станцювати, подивитися фотовиставку Лілії Лілія Грічулевич, і, звісно, провести час зі своєю родиною.

«Грузинське консульство постаралося: спеціально для Херсона, по спецзамовленню, з Грузії їде вино, що буде дегустуватися і ви зможете оцінити справжні грузинські вина», - також розповіла Еліко Маркелія.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину