Pik
Сьогодні, 26 Січня 2021
29.02.2020
1075
0

Делегація із Туреччини оглянула земельні ділянки у Херсоні для будівництва соціального житла

Делегація із Туреччини оглянула земельні ділянки у Херсоні для будівництва соціального житла

28 лютого, міський голова Володимир Миколаєнко оглянув разом із делегацією з Турецької Республіки на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Туреччини в Україні Ягмуром Ахметом Гюльдере дві вільні земельні ділянки, що можуть підійти для будівництва багатоквартирних житлових будинків у Херсоні. Про це повідомляє прес-служба міськради.

Новий комплекс, який забезпечить житлом переселенців з АР Крим, заплановано побудувати у рамках домовленостей між президентами двох країн. Будівництво здійснюватиметься безкоштовно турецькою стороною. У результаті проекту будуть забезпечені квартирами приблизно 500 сімей.

Представники турецької державної установи TOKI, що реалізовуватиме проект, оглянули земельні ділянки у мікрорайонах Таврійський та Корабел.

«Це потрібна справа місту, якщо ви оберете одну з ділянок, ми з свого боку всіляко сприятимемо, аби цей проект був якнайшвидше реалізований», - зауважив міський голова Володимир Миколаєнко під час зустрічі.

Сторони домовились про додаткові робочі зустрічі та консультації з цього питання, аби розпочати реалізацію спільного міждержавного проекту у Херсоні.

Довідка. Адміністрація з питань будівництва колективного житла (TOKI)- державна установа, підпорядкована Міністерству довкілля та міського будівництва Туреччини. Її основним завданням є будівництво та забезпечення житлом сімей з невисоким рівнем доходу. Зараз установа працює над зведення понад 800 тис. житлових об’єктів у 81 провінції Туреччини.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину