Pik
Сьогодні, 18 Февраля 2019
23.01.2019
258
0

НАЗК викликає херсонського спортивного екс-функціонера

Декларації: НАЗК викликає херсонського спортивного екс-функціонера

Національне агентство з питань запобігання корупції  запросило  для надання пояснень, серед інших, і  Юрія  Кана, колишнього начальника Херсонського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту. 

Про це повідомляє прес-служба НАЗК, передає ПІК

"Національне агентство встановило, що перебуваючи у статусі осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та прирівняних до них осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», особи порушили вимоги цього Закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, повідомлення про суттєві зміни у майновому стані та подання щорічної декларації", - йдеться у повідомленні. 

"Для забезпечення реалізації прав особи, яка притягується до адміністративної відповідальності та має право подати пояснення і зауваження до змісту протоколу, запрошено:...

  • Кана Юрія Борисовича, колишнього начальника Херсонського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту, 23 січня 2019 року о 10.00 годині –

з підстав порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів;", - йдеться у повідомленні. 

У Національному агентстві нагадують, що неявка посадової особи не є перешкодою для здійснення подальших можливих заходів відповідно до вимог законодавства України про адміністративні правопорушення.

Як передавав ПІК, раніше НАЗК зацікавився першим заступником голови облради Зеленчуком

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину