Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
06.09.2016
246
0

Деяких керівників КП чекатимуть на засіданні "комунальної" комісії облради

Деяких керівників КП чекатимуть на засіданні "комунальної" комісії облради

Нагадаємо, під час засідання постійної комісії обласної ради з питань управління об'єктами комунальної власності, архітектури, будівництва та транспорту депутати розглянули виконання доручення голови обласної ради «Щодо забезпечення функціонування програмного продукту «Енергоплан» у комунальних закладах».

Як пояснив Юрій Гінжул, директор КП «Енергосервісна компанія», керівники закладів, що повністю утримуються за рахунок обласного бюджету, повинні були надати початкову інформацію для внесення до програмного продукту «Енергплан» ще до 25 червня 2016 року, повідомляж на своєму сайті Херсонська облрада. 

«Станом на 1 вересня є 5 установ, що знаходяться у сфері керівництва управління освіти і науки ОДА, які не надали взагалі такої інформації. Я пояснював і нагадував їм про необхідність надання відповідних даних на нараді освітян перед початком навчального року. Поки що реакції немає», - повідомив депутатам Ю.Гінжул.

Також, станом на 1 вересня, є 4 установи, які надали початкові дані для роботи у програмі, отримали логіни і паролі для доступу, але не внесли жодного показника лічильників.

На пропозицію заступника голови обласної ради Оксани Рукавішнікової, керівників комунальних установ, що не надають необхідної інформації для забезпечення функціонування програмного продукту «Енергоплан», запросять та заслухають на наступному засіданні профільної комісії. Це також буде враховано під час оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій, що є об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області, що буде проводитись в першому кварталі 2017 року, зазначила О.Рукавішнікова.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину