Pik
Сьогодні, 20 серпень 2019
27.09.2014
155
0

Деякі атракціони Скадовська небезпечні для відвідувачів - Держгірпромнагляд

Суттєві порушення вимог безпечної експлуатації механізованих атракціонів та обладнання дитячих майданчиків курортного міста Скадовськ виявлені Скадовською районною прокуратурою. До перевірки було залучено фахівця теруправління Держгірпромнагляду у Херсонській області, повідомляє "ПІК".

Зокрема, на пересувних механізованих атракціонах, які експлуатує ФОП Зотов Е.О. у кабінах операторів вибиті шибки та наявні сторонні предмети, відсутні «Правила поведінки і користування атракціоном для відвідувачів», не захищені від корозії (не пофарбовані) металоконструкції в кабінах відвідувачів. На пульті управління атракціону «Веселі гірки» відсутня червона кнопка «Стоп». Електропроводка живлення електричного обладнання атракціону «Дитяча ланцюгова карусель» не має надійного захисту, а система підвішування сидінь не відповідає вимогам безпеки. Крім того, у ФОП Зотов Є.О., а також ФОП Ольшевський К.В. відсутні діелектричні килимки на робочих місцях операторів окремих атракціонів.Під час перевірки дитячих майданчиків Скадовська, які знаходяться у відомстві КП "Водне господарство", виявлено відсутність актів дозвільної форми за результатами візуального огляду, пошкоджені сидіння гойдалок, зони приземлення дитини не обладнані ударопоглинаючим покриттям (піском).

Ряд зауважень стосується нещодавно встановленого дитячого обладнання. За словами головного державного інспектора теруправління Держгірпромнагляду Анатолія Хмельова, як правило, місцева влада надає дозволи на розміщення таких атракціонів, проте не вимагає від підприємств, які займаються їх виготовленням та монтажем, документації щодо відповідності цих об'єктів вимогам нормативно-правових актів.  Так, виявлено, що під час монтажу нового обладнання не встановлюються бетонні фундаменти (можливе травмування дітей при перекиданні гойдалки, каруселі), відсутні кінцеві ділянки на дитячих гірках (можливе травмування хребта дитини) тощо.

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину