Pik
Сьогодні, 20 Октября 2020
09.07.2019
4694
0

Дехто свої добрі справи не афішує, та дізнатись про них можливо випадково

Дехто свої добрі справи не афішує, та дізнатись про них можливо випадково

Учасники бойових дій скинулись та придбали кондиціонер для свого побратима, що лікується у херсонському шпиталі, та майже три з половиною років прикований до ліжка, Про це повідомляє ПІК.

Так кореспондент ПІК, перебуваючі на території херсонського шпиталю, випадково побачив знайомого, що вивантажував великі коробки з власного авто. У коробках виявився кондиціонер, який ветерани АТО Квятковський Богдан 79 бригада), Юрій Матвєєв (56 бригада 26 батальйон), Василій Богданович (57 бригада) та Василій Токарь, придбали за власний кошт для свого побратима, що прикован до ліжка останні 3,5 роки після тяжкого поранення на сході країни. Кондиціонер встановлять у палаті, де понад рік лежить побратим, та навіть після його одужання залишиться для військового шпиталю.Поки держава не здатна обладнати палати лікарень кондиціонерами, на допомогу приходять бойові друзі. Хоча згодом вияснилось, що познайомились вони всі майже у палаті шпиталю. 

Взагалі хлопці дуже сором'язливі, майже кожне слово доводилось з них витягувати. Богдан Квятковський виявився ще й кандидатом у народні депутати, але його білбордів на вулиці не побачиш і розумієш чому, бо кошти витрачає не на них, а на допомогу побратимам.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину