Pik
Сьогодні, 21 Січня 2021
17.12.2018
1378
0

Де учасникам АТО/ООС отримати медичну допомогу і реабілітацію у Херсоні

Де учасникам АТО/ООС отримати медичну допомогу і реабілітацію у Херсоні

В області реалізується право учасників АТО/ООС на безкоштовну медичну допомогу та психологічну реабілітацію, повідомляє Департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, передає ПІК.

Медико-психологічну допомогу демобілізованим воїнам надають усі заклади охорони здоров’я за територіальним принципом та відповідно до рівня надання медичної допомоги.

З метою забезпечення відповідних умов для надання всіх видів медичної допомоги і проведення довготривалої медичної реабілітації на базі КЗ «Обласна лікарня відновного лікування» ХОР створений Єдиний регіональний центр медичної реабілітації, який передбачає три рівні реабілітації – первинний (стаціонарний), вторинний (відновлювальний) і третинний (підтримуючий).

Реалізація цього проекту, що розпочався в 2017 році, дозволяє застосовувати системний, комплексний, професійний підхід в лікуванні та реабілітації пацієнта в одному закладі. За 8 місяців проведено лікування 130 учасників бойових дій з різними патологіями хребта, нижніх та верхніх кінцівок, контузіями, здійснено реабілітацію спортсменів-інвалідів та інших хворих Херсонської області.

Головним закладом для стаціонарної допомоги демобілізованим учасникам АТО/ООС визначено КЗ «Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни» ХОР. Крім того, згідно чинного законодавства заклад є територіальним центром по наданню медико-психологічної допомоги учасникам АТО/ООС та організаційно-методичним центром по її організації.

Учасники АТО/ООС госпіталізуються у госпіталь у плановому порядку. З цією метою у кожному лікувально-профілактичному закладі області працюють відповідальні лікарі-організатори, які видають картки-направлення для госпіталізації учасників АТО/ООС до госпіталю.

У госпіталі визначені відповідальні особи за госпіталізацію учасників АТО/ООС, а саме: заступник начальника госпіталю з медичної частини – Глушак Сергій Дем’янович (тел. 0552 42-04-73), завідувач поліклінічним відділенням госпіталю – Донова Оксана Євгеніївна (тел. 0552 26-32-63). Психологічну допомогу надає психолог вищої категорії – Хутковська Емма Олександрівна (тел. 0552 26-32-63).

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину