Pik
Сьогодні, 20 Січня 2019
08.12.2018
337
0

Де найвищий показник захворюваності на туберкульоз на Херсонщині

Де найвищий показник захворюваності на туберкульоз на Херсонщині

Найвищий показник захворюваності на туберкульоз на Херсонщині у Великолепетиському районі. Показник захворюваності на туберкульоз в районі зріс на 34,6% і є найвищим в області.

Про це передає ПІК з посиланням на сайт департаменту охорони здоров’я.

«У Великолепетиському районі передбачено фінансування заходів протидії ВІЛ на суму 6 тис. грн. Через кадрові зміни є недоліки в роботі районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. На обліку перебуває 113 ВІЛ-інфіковані особи, показник захворюваності на туберкульоз в районі зріс на 34,6% і є найвищим в області. При такій завантаженості лікар-інфекціоніст та медична сестра кабінету «Довіра» працюють на 0,25 ставки», - йдеться у повідомленні.

Зовсім інша ситуація в Новотроїцькому районі. Фінансування районної програми складає 28 тис. грн. У районній раді з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу багато років поспіль працюють досвідчені люди. На обліку в районі знаходяться 72 ВІЛ-інфікованих, а рівень захворюваності на туберкульоз знизився в 2 рази. Рішенням сесії районної ради затверджено 2 штатні одиниці кабінету «Довіра».

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину