Pik
Сьогодні, 12 Грудня 2019
01.03.2019
890
0

Де на Херсонщині у 2019 році ремонтуватимуть дороги

Де на Херсонщині у 2019 році ремонтуватимуть дороги

Голова ОДА Андрій Гордєєв каже, що влада на місцях не дуже активно та вчасно подаєте проекти з ремонту доріг.  І пояснив пріоритети - де в першу чергу будуватимуть дороги. 

Про це керівник ОДА розповів  28 лютого на прес-конференції, відповідаючи на запитання кореспондента ПІК.

За його словами, дороги – це один з найперспективніших проектів розвитку, який «на жаль, недооцінений з точки зору держави. Це наше недоопрацювання спільне».

«Близько 5 тисяч кілометрів доріг ми маємо в нашій області. 3, 4 тисячі – це дорогі місцевого значення, різниця – це, відповідно, дороги державного значення. На цей рік нам виділено 264 млн грн. на дороги державного значення - три ділянки на дорозі М-14 як на Мелітополь, 398 млн грн. – на дороги місцевого значення, даємо перевагу, знову ж таки, новому будівництву до курортної зони. І щодо таких нагальних проблем, де «швидка» не може проїхати.

Усі ці проекти формуються за рахунок проектів, які подають органи місцевого самоврядування, ОТГ, села, РДА, райради. Активність, на жаль…кожного року розказуємо про те, що треба готуватися з минулого на теперішній рік. На жаль, знову таки у нам намагаються цього року – почекайте, зараз ось-ось», - каже голова ОДА.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину