Pik
Сьогодні, 21 серпень 2019
24.07.2014
646
0

ДАБІ України притягнула до відповідальності голову Херсонської інспекції та 16-ть її службовців

ДАБІ України притягнула до відповідальності голову Херсонської інспекції та 16-ть її службовців

Державна архітектурно-будівельна інспекція України притягнула до дисциплінарної відповідальності низку працівників Херсонської інспекції держархбудконтролю, кількох із них звільнено. Такою була реакція ДАБІ України на подання прокуратури Херсонської області щодо неналежної роботи місцевої інспекції.

Зокрема, прокуратура звертала увагу на велику кількість перевірок з боку інспекторів та низький рівень стягнення штрафів. Держархбудінспекція України оперативно відреагувала на зауваження органів прокурорського нагляду.

В результаті внутрішньої перевірки голова Херсонської інспекції Олександр Бойко та його заступник Олександр Руснак притягнуті до дисциплінарної відповідальності. Крім того, двоє співробітників інспекції були звільнені. Ще 13-м винесено попередження про неповну службову відповідність.

Таким чином, ДАБІ України відреагувала на подання прокуратури Херсонської області. Більше того, у зв'язку з ліквідацією ДАБК у Херсонській області та утворенням нового підрозділу, заміщення вакантних посад відбуватиметься із врахуванням інформації наданої прокуратурою. Службовці, які неналежно виконували свої обов'язки, не зможуть продовжувати свою роботу в рамках оновленої інспекції.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину