Pik
Сьогодні, 02 Июля 2020
17.03.2019
896
0

Чумацький шлях і не тільки: Херсонщина пропонує 55 нових туристичних продуктів

Чумацький шлях і не тільки: Херсонщина пропонує 55 нових туристичних продуктів
На Херсонщині напередодні відкриття туристичного сезону бізнесу пропонують 55 туристичних продуктів: екскурсій, туристичних маршрутів тощо.

Про це поінформував на відкритті стратегічної сесії «Впровадження окремих міжнародних стандартів та підвищення якості послуг у сфері туризму – 2019» голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв, повідомляє кореспондент Укрінформу

«Наш департамент (департамент туризму та курортів – ред.) розробив 55 туристичних продуктів, які оцифровані, які прораховані. Наше завдання спільно з вами цих 55 продуктів впровадити на більш промисловому рівні. Ми хочемо створити реєстр туристичних продуктів області», - зазначив Гордєєв, звертаючись до представників бізнесу.

За його словами, туристичні маршрути будуть погоджені з поліцією, рятувальниками, СБУ з точки зору безпеки.

«Заробляйте на цьому кошти, тільки ці маршрути мають бути безпечними, легальними максимально», - наголосив Гордєєв.

Як розповіла кореспонденту Укрінформу директор департамент туризму та курортів облдержадміністрації Тетяна Волинець, для бізнесу розробили і пропонують туристичні маршрути, які є прибутковими.

«Туристичні продукти - це така пропозиція. Тому що все-таки цим повинен займатися бізнес. Ми прорахували, щоб показати бізнесу: це для вас є прибутковим, це не збиткові туристичні продукти. Ми пов’язували їх з морським узбережжям, розробили туристичні маршрути до національних парків, до заповідників. І навіть зробили калькуляцію, щоб бізнес побачив, що це є прибутковим», - розповіла Волинець.

За її словами, наразі найперспективнішими серед розроблених туристичних продуктів залишаються національні природні парки.

«Вони унікальні, є недооціненими, мало туристів їх бачило. Цікавий проект зараз, не знаю, чи зможе він запрацювати вже в цьому році, – це екскурсії на Тендерівську косу з Залізного Порту. І ще проект – це Соляна дорога, Соляний шлях, який я називаю Чумацький шлях. Як проект він виглядає дуже яскраво», - резюмувала директор Департаменту туризму.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину