Pik
Сьогодні, 01 Грудня 2020
10.07.2018
746
0

Чудово, що за створення спортивних баз високого рівня взявся приватний бізнес – Сушкевич

Чудово, що за створення спортивних баз високого рівня взявся приватний бізнес – Сушкевич

Президент Національного паралімпійського комітету схвально оцінив створення у Лазурному на Херсонщині сучасного літнього Олімпійського центру та відзначив, що такі бази високого світового рівня Україні потрібні.

Про це президент Національного паралімпійського комітету, уповноважений президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич розповів в інтерв’ю DT.UA, передає ПІК.

Він, зокрема, відзначив, що у зв’язку з анексією Криму наразі бракує відповідних спортивних баз і доводиться шукати варіантів за кордоном. Тому створення спортивної інфраструктури відповідного рівня — це одна з актуальних проблем і паралімпійського, і олімпійського спорту.

— До речі, в цьому теж є певні зрушення. Наприклад, на Херсонщині в селищі Лазурному біля Скадовська наприкінці червня відкрилася перша черга сучасного літнього Олімпійського центру на тисячу осіб. Інвестором проекту виступив Херсонський механічний завод, а саме будівництво здійснюється за програмою державно-приватного співробітництва, яку херсонці запозичили в Голландії. Як ви ставитеся до таких ініціатив, і чи готові взяти такі бази на озброєння, якщо там будуть забезпечені відповідні умови?

— Прекрасно ставлюся! Чим більше в Україні буде спортивних баз високого світового рівня — тим краще, і це чудово, що за це взявся вже й приватний бізнес. Повторюю: чим більше буде варіантів, щоб не вивозити кошти за кордон, а отримувати той самий ефект в Україні, тим краще буде і для спортсменів, і для держави.

Але ви кажете: "Якщо будуть забезпечені відповідні умови". Вони мають бути забезпечені! Це передбачено державними будівельними нормами. Не так давно я підписав листа до Мінрегіонбуду, щоб жодна будівельна компанія не отримала ліцензії на об'єкт, якщо для людей з інвалідністю не буде передбачено доступності до всіх його можливостей. Є Конституція, є українське законодавство, є Конвенція прав людей з інвалідністю, тож давайте дотримуватися цих норм. Я готовий особисто приїхати і проінспектувати цю олімпійську базу в Лазурному навіть на етапі проектних рішень.

Читайте також:

Спортивний хаб на Лазурному березі Херсонщини

Це інфраструктурний кордон України – нардеп Співаковський

 

На Херсонщині відкрили стадіон для олімпійців

Є домовленість про проведення «Шкіряного м’яча» в Лазурному

Побільше Україні таких людей, як Путілов – нардеп Соловей

Розенко від імені уряду подякував Путілову

У Лазурному відкрили сучасний стадіон (фото)

 Перші олімпійці приїдуть на тренування у Лазурне восени

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину