Pik
Сьогодні, 28 Февраля 2021
18.08.2017
1067
0

Херсонські спортсмени отримають човни з третього разу

Човни для спортсменів – спроба номер три

Нарешті є шанс, що херсонські спортсмени таки отримають човни, на які були виділені кошти з обласного бюджету – тендер відбувся, хоча й з третього раз, передає ПІК. Проте процедура закупівлі не завершена – необхідно ще підписати угоду.

Читайте також: Херсонські спортсмени залишились без човнів

Нагадаємо, перші два тендери не були проведені через непрофесійну роботу керівництва Школи вищої спортивної майстерності.

Якщо переглянути тендерну документацію на закупівлю від 22 травня, 27 червня та 26 липня 2017 року, то помітні не лише граматичні помилки.  

Звісно, можна не звертати  увагу на «Херсонська обласна рада народних депутатів» та граматичні помилки. Бо найвагоміше, що саме заважало проведенню тендера - це повна відсутність розуміння, що треба придбати: човни «прогулянкові» або «човни академічні», за яким кодом та які технічні вимоги пред’являти до предмету закупівлі.

Тендерна документація перероблялася тричі. І щастя, що човни, як автобус в 2016 року, не залишаться на папері нездійсненою мрією. Правда, якби все робили професійно, то наші спортсмени отримали човни ще на початку цього  літа, яке вже минає.

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину