Pik
Сьогодні, 30 Березня 2020
10.12.2019
404
0

Чотири великі інвестори змагаються за концесію Херсонського морського порту

Чотири великі інвестори змагаються за концесію Херсонського морського порту

Щойно завершився прийом заявок на конкурс щодо передачі в концесію майна держпідприємства «Херсонський морський торговельний порт», який тривав з 8 жовтня 2019 року. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Заявки подали 4 великі інвестори, серед яких досвідчені портові оператори з України, Туреччини, Грузії та Швейцарії. Уже в першій декаді 2020 року буде обрано переможця прозорого конкурсу.

Реалізація цього кейсу - це +1,37 млрд грн інвестицій в порт і +14,3 млрд грн - у бюджет. Крім того, +5% пайовий внесок інвестора від загальної вартості об’єктів нового будівництва. Це означає, що інвестор має вкладати кошти в будівництво ключових об'єктів порту та прилеглих територій. Серед них - інвестиції на мінімум 11 млн грн для капітального ремонту доріг у м. Херсон поруч із морським портом, а також додаткові кошти на інші дороги міста протягом 30 років.

Важливо, що серед інвесторів дві успішні міжнародні компанії з величезним досвідом роботи в портовій галузі, які вперше працюватимуть в Україні та зможуть привнести новий, міжнародний досвід.

Такий склад учасників також свідчить про підвищення рівня довіри до України з боку міжнародної спільноти. Особливо тому, що концесія - це один з видів державно-приватного партнерства.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину