Pik
Сьогодні, 09 Квітня 2020
Гаряча новина
13.09.2019
782
0

Чотири інвестори хочуть орендувати Скадовський морський торговельний порт

Чотири інвестори хочуть орендувати Скадовський морський торговельний порт

Фонд державного майна України в Херсонській області має намір оголосити конкурс найближчим часом. Перспективи реалізації цих проектів обговорювалися в середу, 11 вересня, в Скадовську під час зустрічі, яку очолив голова Херсонської облдержадміністрації, а ініціювала Адміністрація морських портів України, повідомляють Новини Голої Пристані.

 
«Оптимальним для розвитку порту Скадовськ, незважаючи на його невеликі розміри, Адміністрація морських портів України бачить пошук одного орендаря на всі майданчики, якими володіє держстивідор. Це дозволить запобігти можливим конфліктам між портовими операторами на обмеженій території. Необхідною вимогою подальшої співпраці з майбутнім інвестором, який має намір взяти в оренду майно держстивідора в Скадовську, повинен стати гарантований обсяг збільшення вантажопотоку, згідно з яким АМПУ зможе планувати власні інвестиції в днопоглиблення порту Скадовськ», - зазначив керівник АМПУ Райвис Вецкаганс.

Зі свого боку, голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв запевнив інвесторів, представників АМПУ і ДП «СМТП», що влада області буде забезпечувати максимальне сприяння прийняттю рішень, спрямованих на розвиток порту Скадовськ, і підтримувати їх на регіональному та національному рівнях.

 
На зустрічі були визначені конкретні терміни прийняття рішень з оформлення земель порту, які перебувають в розпорядженні міста Скадовськ та Херсонської обласної влади, оформлення дозволів на виконання робіт з днопоглиблення, а також щодо визначення зобов'язань інвесторів і АМПУ, необхідних для прийняття остаточних рішень щодо подальшого розвитку порту Скадовськ.
 
Згідно з планами компаній «Амалтея Трейд», «Софія-1 плюс», «Чорномор Інвест Транс» і «Морські ворота», через Скадовський порт може бути організована перевалка аграрних вантажів, комплектуючих для вітроелектростанцій, полімерів, а також поромні перевезення з Туреччини і країн Кавказу. Обсяги перевалки, оприлюднені потенційними інвесторами на зустрічі, складають від 300 до 500 тис. тонн на рік.
 
За словами керівника Адміністрації Скадовського порту Олександра Кугута, рішення про оренду всього майна держстивідора є найбільш перспективним з точки зору подальшого розвитку порту.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину