Pik
Сьогодні, 23 Травня 2018
25.04.2018
269
0

«Чорноморські ігри - 2018» - визначено півфіналістів

«Чорноморські ігри - 2018» - визначено півфіналістів

Визначено півфіналістів «Чорноморських ігор», передає ПІК з посиланням на сайт фестивалю.

На 2-й тур «Прослуховування виконання наживо» потрапили діти із різних куточків України. Оцінювало виступ конкурсантів висококваліфіковане журі у такому складі: Валентин Коваль (член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення), Руслан Квінта (композитор, музичний продюсер), Олександр Пономарьов (Народний артист України, співак, композитор), Альона Савінова (директор музичної школи А+, викладач вокалу), Натела Чхартішвілі-Зацаринна (генеральний продюсер каналу М1), Олена Мозгова (продюсер), Віталій Дроздов (генеральний директор «Хіт Fm»), Роман Муха (продюсер телеканалу М2).

До півфіналу 16 Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю "Чорноморські Ігри" до Скадовська поїдуть:

Категорія «Дівчата молодша група»:

Angely, Дмітрікова Ангеліна Володимирівна

Бугайчук Дар'я Русланівна

Гарбузюк Ольга Андріївна

Довбуш Надія Сергіївна

Ком’якова Анна Павлівна

Корнута Каріна Володимирівна

Мартинюк Анастасія Владиславівна

Селезньова Єсєнія Євгенівна

 

Категорія «Дівчата середня група»:

 Калініна Єлизавета Павлівна

Красновецька Даріна Олексіївна

Льопа Єва Олегівна

_ М_Е_R_І _, Мірошниченко Марія Євгенівна

Олексієнко Тетяна Віталіївна

Столаба Каріна Олександрівна

Тереннікова Ангеліна Максимівна

Чорна Дарина Володимирівна

Швець Дарія Володимирівна

 

Категорія «Дівчата старша група»:

Алучана, Феджи Олучику Идабамаду

Воронова Анна

IZABELLA, Іващенко Ізабелла Робертівна

Іващенко Еліна Олександрівна

Левонова Анастасія Миколаївна

Мироненко Вікторія Володимирівна

Остапчук Вікторія Вадимівна

Панчук Аліса Володимирівна

Решко Іванна Іванівна

Эдие Ахтемова

 

 

Категорія «Хлопці молодша група»:

 Галас Артур Валерійович

Карабаєв Сервер

Політов Ярослав Олександрович

Синжеряк Георгій Олександрович

 

Категорія «Хлопці старша група»:

Андрусяк Ярослав Ярославович

Березовський Вадим Вікторович

Бойко Андрій Вадимович

Горлов Єгор Євгенович

Федоряка Владислав Юрійович

Хамза Рауль Набілович

Шаповалов Гліб Юрійович

Kain Rivers

 

 

Категорія «Гурти»:

Дитячий театр пісні "Паприка"

Дует "Гламурчик"

Дует Аріна Ніконова та Віктор Шевченко

Дует Анна та Ольга Ніконови

«Flight»

Lounge-дуэт «19 Teen»

 

Категорія «Народний спів»:

 Крохмальна Наталія Миколаївна

Лень Соломія Андріївна

Мокшанська Марта Павлівна

Тарас Ярина Ярославівна

Чирва Анна Олексіївна

Шегеда Ірина Володимирівна

 

Нагадаємо, фінальна частина фестивалю «Чорноморські Ігри» пройде з 27 до 29 липня 2018 року у місті Скадовськ (Херсонська область): 27 липня 2018 – півфінал, 28 липня 2018 – фінал, 29 липня – змагання за Гран-прі та гала-концерт.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
415
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
485
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину