Pik
Сьогодні, 16 Вересня 2019
06.06.2016
149
0

Чорнобаївська акція отримала продовження

Чорнобаївська акція отримала продовження

Нагадаємо, нещодавно в Чорнобаївці активісти села, передусім батьки школярів, провели акцію «Урок життя» для водіїв. Вони вишукувались вздовж дороги за огорожею з плакатами «Ми за безпеку руху», «Не гоните водители, вы ведь тоже родители», «Не розчави чуже життя». На трасі М-14, що проходить через Чорнобаївку, не раз траплялись ДТП, в яких травмувалися мешканці села, діти.

І зусилля активістів не виявились марними. 3 червня відбулась нарада, в якій взяли участь представники управління транспорту ХОДА, представники служби автомобільних доріг у Херсонській області, Білозерського відділення патрульної поліції, управління патрульної в Херсонські області. На нараді обговорили, зокрема, встановлення 3 світлофорів на найбільш прохідних перехрестях вулиць села з автодорогою.

Як повідомляє на своїй сторінці в фейсбук Чорнобаївська сільська рада, питання встановлення світлофорів перебуває на контролі. На даний час планується виділити кошти сільського бюджету для виготовлення технічно-економічного обґрунтування, після чого можна буде виготовляти проект, і тільки потім проводити роботи по самому встановленню світлофорів.

"Виготовлення проектів, їх погодження - це тривалий процес та дорого вартісний. Попередньо озвучено, що встановлення одного комплекту світлофорів обійдеться приблизно в 500тис.грн., проте сподіваємося до 1 вересня - початку нового навчального року, дане питання буде вирішене.

Крім того службою автомобільних доріг на даний час вже проведено ряд робіт для поліпшення умов безпеки дорожнього руху: відновлено горизонтальну розмітку пішохідних переходів, встановлено додаткові попереджувальні дорожні знаки та забезпечена їх видимість, встановлені додаткові інформаційні панно для водіїв, що попереджають про можливий вихід дітей на проїзну частину, вжито заходів по підвищенню освітлення пішохідних переходів у нічний час", - повідомляє сільрада.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину