Pik
Сьогодні, 30 Ноября 2020
06.03.2018
1114
0

Чому в Херсоні почистили не всі зупинки?

Чому в Херсоні почистили не всі зупинки?

Чому одні зупинки громадського транспорту в Херсоні розчищені і на них є купки піску, а на інших застигла крига, відтак пасажири рухаються в бік маршрутки, наче пінгвіни, щоб не впасти? ПІК продовжує вивчати "наболілу" тему. 

Читайте також: Чи легко у Херсоні бути пасажиром?

Як вдалося з’ясувати у Херсонській міськраді, всього в обласному центрі 255 офіційних зупинок, але далеко не всі є комунальними.

За стан 106 таких громадських місць, в тому числі й під час негоди, відповідає КП «Бюро естетики і реклами» Херсонської міської ради. Йдеться про зупинки, на яких є навісні конструкції, але немає магазинів.

А от зупинками, де містяться торговельні точки, мають опікуватися підприємці. Виявляється, частина земельних ділянок під транспортними зупинками в Херсоні давно викуплені чи перебувають в оренді. Тож прибирати сніг на таких є святим обов’язком тих, хто заробляє гроші на цій території, але на справі виходить по-іншому.

Комунальники свої зупинки прибрали, а от підприємці виявилися сумлінними не всюди.

Так, ще від початку негоди водії снігоприбиральної техніки отримали завдання підходити впритул до всіх зупинок, не залежно від форми власності, але на ранок суботи, коли замерзли неприбрані снігові головешки, це виявилося що мертвому припарка. Балансоутримувачів, які не прибрали ввірену територію від снігу, через що утворилася ковзанка, має штрафувати інспекція з контролю за благоустроєм та санітарним станом міста, але в тої елементарно не вистачає співробітників, щоб перевіряти і штрафувати.

Також виникають нюанси і з підприємцями, які закон не порушують, але частина з них прагнуть прибрати лише саму зупинку, а от клапті тротуарів, які до неї примикають, так і залишаються у кризі. Тут вже, за словами директора КП «Бюро естетики і реклами» Олександра Мудрова, доводиться вести перемовини, має ж бути елементарний здоровий глузд.

Але якщо з цим ще більш-менш зрозуміло, то частина зупинок так і залишаються неприбраними. Виявляється, є в Херсоні місця, де транспорт забирає пасажирів, але вони абсолютно безгоспні… Більшість з них не виглядають, як зупинки, адже навісів там немає, зате там постійно зупиняються маршрутки, відтак збираються пасажири. За логікою речей, їх би обладнати, але у бюджеті грошей на це не вистачає, а підприємців, саме ці місця, певно, цікавлять не особливо. А взагалі хотілось би, щоб у Херсоні всі зупинки мали однаковий вигляд, а не нагадували стару картату ковдру, зроблену з чого було…

Читайте також: У мерії вирішили розібратися з зупиночними комплексами 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину