Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2020
23.11.2017
902
0

Чому не з’явився світлофор на розі вулиць Я.Мудрого та Робочої

Чому не з’явився світлофор на розі вулиць Я.Мудрого та Робочої

Проблемою для людей з особливими потребами є перехід вулиць у Херсоні на розі Ярослава Мудрого (колишньої Радянської) та Робочої та на розі Кременчуцької та І.Кулика.

Про це йшлося на засіданні Громадської консультативної ради у справах інвалідів при обласній державній адміністрації, яке відбулося  22 листопада в ОДА, передає ПІК з посиланням на офіційний сайт облдержадміністрації.

У членів громадської ради – голови обласної організації Українського товариства сліпих Юрія Осадчука та голови обласної організації Українського товариства глухих Григорія Фоміна виникло питання щодо забезпечення світлофорами місць, в яких члени їх організацій часто перетинають дорогу біля своїх закладів. Це у Херсоні на розі вулиць Ярослава Мудрого (колишньої Радянської) та Робочої, який часто переходять члени товариства сліпих, та на розі вулиць Кременчуцької та І.Кулика, де переходять члени товариства глухих.

Юрій Осадчук зазначив, що його організація регулярно піднімає це питання перед мерією, але воно не вирішується. Як було оперативно з’ясовано під час засідання, Херсонська міська рада виділила на встановлення світлофору на розі вулиць Я.Мудрого та Робочої 2 млн грн, розроблено проектно-технічну документацію, виставлено на тендер через конкурс «Прозоро», але бажаючих провести роботи не знайшлося.

Начальник Департаменту соціального захисту населення Геннадій Причина запропонував звернутися з цього питання до постійних профільних депутатських комісій обласної та Херсонської міської рад, а також запевнив, що відповідні структурні підрозділи ОДА теж сприятимуть вирішенню цих питань.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину