Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2019
01.06.2016
169
0

Чого очікує херсонська Музиківка від партнерства з литовським Дусетосом?

Чого очікує херсонська Музиківка від партнерства з литовським Дусетосом?

ПІК вже писав про перспективи підписання договору про партнерство між селом Музиківка Білозерського району та містечком Дусетос Зарасайського району Литви.

Литовська сторона згодилася на партнерську пропозицію Музиківки і 17 червня під балтійсько-Чорноморського форуму у Херсоні договір буде підписаний.

Чого ж очікує херсонська Музиківка від партнерства з литовським Дусетосом? З цим запитанням кореспондент ПІК звернувся до селищного голови Музиківки Олександра Лейбзона.

- Ну по-перше нові контакти, а це завжди прогрес, тим більш, що Дусетос є розвиненим європейським містечком і нам буде чому у них повчитися. А по-друге, не приховую, це вихід на кошти Європейського Союзу. Йдеться про якісь спільні проекти, про грантові програми. Бо інакше нам розвиватися досить важко. Першочергова проблема, на вирішення якої з появою нових можливостей ми сподіваємося, це реконструкція будівлі дитячого садка. Щоб дітки могли там виховуватися, а батьки мали можливість працювати й заробляти.

Що ж, як бачимо, Музиківський селищний голова не сидить,склавши руки, а шукає нові шляхи і можливості для розвитку села, для вирішення його соціальних проблем. Не дарма, певно, голова облради Андрій Путілов назвав його справжнім невтомним лобістом інтересів своєї селищної громади.

 

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину