Pik
Сьогодні, 22 Октября 2018
01.10.2018
299
0

Скандал на Арабатській Стрілці: чиновники порушують домовленості?

Скандал на Арабатській Стрілці: чиновники порушують домовленості?

Нардеп Сергій Хлань вважає, що мешканці села Стрілкове, що перекрили будівництво дороги на Арабатській Стрілці, яку вони називають «царською», і які вимагають ремонт вулиці Центральної у селі – праві. Адже їм обіцяли, що спочатку відремонтують вулицю Центральну.

Про це нардеп Сергій Хлань написав на своїй сторінці у Фейсбук, передає ПІК.

«Люди у селі Стрілкове Херсонської області вчора і сьогодні блокують дорожню техніку – так вони протестують проти початку будівництва дороги по Набережній. Там її називають «Царською», - написав Хлань.

«Можливо з боку це виглядає трохи абсурдно, але в даній ситуації вони мають рацію», - переконаний нардеп.

«Зараз проблема в порушенні домовленостей. Влітку на зустрічі з громадою села було досягнуто компромісу - ремонт дороги по Набережній починають після ремонту центральної дороги. Громада висловила свою думку, всі погодилися і ось сьогодні ... чиновники адміністрації порушують домовленості. Якщо ми хочемо створити нормальну державу - потрібно починати з довіри між владою і людьми. А для цього потрібно тримати слово», - написав Хлань.

Як раніше передавав ПІК, місцеві активісти заблокували будівництво дороги на Арабатській Стрілці. Також 1 жовтня на засіданні постійної комісії в облради повідомили - на ремонт вулиці Центральної у Стрілковому планують  виділити 1,5 млн грн.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину